En
تاریخ : يکشنبه 19 آبان 1398
کد 3442

نماینده مجلس: حق مردم مقدم بر تمام تصمیمات حاکمیتی است

دکتر محمدعلی وکیلی در جلسه شورای اداری شهرستان شمیرانات گفت: حق مردم مقدم بر تمام تصمیمات حاکمیتی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتروکیلی در جلسه شورای اداری شهرستان شمیرانات با اشاره به مشکلات شهرستان شمیرانات بیان داشت: مشکل اساسی این شهرستان مصوبه شورای عالی امنیت ملی در خصوص بهره برداری و ساماندهی رودخانه جاجرود، حریم کیفی و کاربری این منطقه است.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گفتمان محوری مدیریت این شهرستان باید حل این مسأله باشد چرا که بیشتر تصمیمات بعدی تحت تأثیر این مصوبه قرار دارند.
وی ضمن تأکید بر اینکه رودخانه جاجرود سرمایه ملی و منبع حیات تهران است و باید از هرگونه آسیبی مصون بماند گفت: این رودخانه در حال حاضر  تنفسگاه تهران هست اما باید به صورت علمی و با مطالعات دقیق و استفاده از نظام کارشناسی به طوری که سرمایه گذاران منطقه بدون دغدغه کارشان را پیش برده و مسائل زیست محیطی نیز رعایت شود، ساماندهی و مدیریت شود. این امر ناممکن نیست!
این مقام مسئول اظهار داشت: حق مردم مقدم بر تمام تصمیمات حاکمیتی است؛ انصاف نیست حقوق مردم به تصمیمات دولتی گره زده شود. مسئولان باید جسارت دفاع از این حق را داشته باشند.
نماینده تهران ضمن بیان اینکه امیدواریم این مصوبه طی ۲ سال آینده و در دولت فعلی اصلاح شود خاطرنشان کرد: با این اقدام طرح جامع منطقه معنا پیدا می کند و تازه می توانیم برای حوزه خدمات و سرمایه گذاری منطقه برنامه ریزی کنیم
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 46