En
تاریخ : شنبه 11 آبان 1398
کد 3416

تقویت تجهیزات راهداری شمیرانات برای مواجه با فصل سرما

دکتر شهریور فرماندار شمیرانات اعلام کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی کوهستانی و نیاز شهرستان، با پیگیری های مستمر توانستیم تجهیزات و امکانات راهداری شمیرانات را برای مواجه با بارش های فصل سرما و پیشگیری از حوادث احتمالی در دهستان لواسان بزرگ تقویت و آماده کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتر شهریور فرماندارشهرستان شمیرانات در بازدید از مناطق حادثه خیز دهستان لواسان بزرگ گفت: با همکاری خیران و اداره راهداری شمیرانات، تعمیرات اساسی جاده رانشی لواسان بزرگ اعم از زیرسازی و اصلاح هندسی به پایان رسید.
وی خبر داد: با تلاش مستمر توانستیم از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران یک دستگاه لودر، بولدوزر و حمل آسفالت برای این اداره در شهرستان تأمین کنیم.
این مقام مسئول گفت: همچنین مرکز استقرار راهدارخانه و دپؤ ماسه و نمک در لواسان بزرگ که علیرغم نیاز منطقه تاکنون وجود نداشت، ایجاد شد.
فرماندار شمیرانات اعلام کرد: ۳۰۰ تن آسفالت نیز برای لکه گیری و به سازی جاده علائین به ایرا در دهستان لواسان بزرگ تخصیص و به محض مساعد شدن آب و هوا در روزهای آتی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 11 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 22