En
تاریخ : يکشنبه 7 مهر 1398
کد 3351

فرماندار شهرستان شمیرانات همزمان با ۷ مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی؛ در ایستگاه شماره 88 امام رضا"ع"حضور یافت

همزمان با ۷ مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی؛ دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات و موسوی شهردار منطقه یک"شمیران در ایستگاه شماره 88 امام رضا"ع"حضور یافتند و این روز را به آتش نشانان این ایستگاه تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات  در این دیدار، ایثار آتش نشانان را ستودنی دانست و اظهار داشت: تلاش های ارزنده آتش نشانان که در بزنگاه های حوادث به کمک و یاری مردم می شتابند جای قدردانی دارد.
وی نقش آتش نشانان در آرامش، ایمنی و امنیت شهروندان و جامعه را مهم ارزیابی کرد و گفت: شغل آتش نشانی جزو مشاغل سخت اما عشق آفرین است.
دکتر شهریور نقش آتش نشانان در توسعه و پیشرفت پایدار شهرستان شمیرانات را مهم خواند و افزود: آتش نشانان در مواقع بحرانی و حساس با درک زمان دقیق حادثه به یاری هموطنان می شتابند و می دانند که ثانیه ای، دقیقه ای و ساعتی که در کمک رسانی به مصدومین تعلل شود می تواند در فصل و وصل جان آنان تاثیر داشته باشد.
بنا به گزارش این روابط عمومی ،فرماندار شهرستان شمیرانات و شهردار منطقه یک"شمیران" در این دیدار با اهدای شاخه گل از آتش نشانان این ایستگاه تقدیرنمودند .
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 7 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 64