En
تاریخ : چهارشنبه 6 شهريور 1398
کد 3247

مراسم گرامیداشت روز بهورز در شبکه برگزار شد.

در روز دوشنبه چهارم شهریور ماه و در روز کارمند مراسمی برای گرامیداشت مقام بهورز در شبکه بهداشت ودرمان شمیرانات برگزار شد.
در روز دوشنبه چهارم شهریور ماه  و در روز کارمند  مراسمی برای گرامیداشت مقام بهورز در شبکه بهداشت ودرمان شمیرانات برگزار شد.
  با توجه به این که دوازدهم شهریور به عنوان روز بهورز نامگذاری شده و این روزدر سال 1398 مقارن با ایام محرم شده است، مراسم جشن با حضور بهورزان ،مربیان و مسئولان مراکز زودتر از موعد و در "روز کارمند " برگزار شد.
در این مراسم خانم متین مدیر گروه نیروی انسانی و بهورزی معاونت امور بهداشتی ضمن تقدیر از زحمات بهورزان به نقش مهم مربیان در آموزش ، هماهنگی و ایجاد انگیزه در بهورزان اشاره کرد وی  همچنین برای رویا ضرابی کارشناس قبلی این برنامه در شبکه آرزوی سلامتی نمود و از پری نقی خواست تا با توانمندی کامل در راه آموزش بهورزان قدم بردارد.
محمودزاده ( معاون امور بهداشتی شبکه ) نیز در سخنانی اظهار داشت : ((نام بهورز با سلامتی وارتقای سلامت عجین شده است.شما نقش آفرینان گمنامی هستید که بزرگترین دستاوردهای بهداشتی مدیون شماست. بهورز قبل اطلاع هرشخص در شهرستان از مشکلات مردم خبردار شده و در حل آن می کوشد.ما به خود می بالیم که که طلایه دار سلامتی جامعه هستیم .نیت خیرخواهانه شما بهورزان باعث رونق زندگی و کار در روستاها شده و مردم شما را امین خویش می دانند. این روز را به شما نام آوران عرصه بهداشت وسلامت تبریک گفته و برایتان آرزوی سلامت و نیکنامی دارم.))
در ادامه برزگر کارشناس مسئول واحد سلامت  روان ضمن تبریک ، از منظر بهداشت روان کمک های انسانی و خدمات به مردم منطقه را با گویش شیوا تحلیل نمود و بیان داشت که هرکاری که در راه خیر و کمک به همنوع باشد با بازخوردی چندین برابر به انسان برمی گردد .وی از بهورزان خواست تا همچنان در این راه کوشا باشند. گفتنی است این مراسم با تک نوازی فرزند یکی از مربیان بهورزی همراه بودکه بسیار هم مورد استقبال قرار گرفت و برگرمی این محفل افزود. بهورزان نیز خاطرات خود در سال های کاری در روستا را بیان کردند.در پایان با اهدای لوح از خدمات بهورزان تقدیر شد.

 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 شهريور 1398
  • توسط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 31