En
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1398
کد 3220

پیام تبریک فرماندار شمیرانات به مناسبت روز پزشک

دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات سالروز بزرگداشت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به فعالان تلاشگر این عرصه خطیر به ویژه پزشکان شهرستان شمیرانات تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان با صدور پیامی سالروز بزرگداشت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به فعالان تلاشگر این عرصه خطیر به ویژه پزشکان شهرستان شمیرانات تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح است:
بنام خدای شفابخش
نامگذاری اول شهریور به نام روز پزشک در زادروز بوعلی سینا پزشک و دانشمند برجسته ایرانی نشان از توجه و اهمیت این حرفه مقدس در  ایران دارد.
 نعمت سلامتی نعمتی گرانبهاست و تردیدی نیست که صیانت از سلامت انسان ها تنها برازنده افرادی است که از ناخوشی بیمارانشان غمگین و از سلامتی آنها خشنود می شوند.
پزشکانی که علم، حکمت و اخلاق را در هم آمیخته و با صبر و بردباری از هیچ تلاشی برای زدودن  درد و رنج و پریشانی  از بیماران خود دریغ نمی کنند و تمام توان خود را به کار می گیرند تا لباس عافیت بر تن رنجورشان پوشانده و لبخند بر لبانشان بنشانند.امیدوارم در این روزهای سخت به بیماران فقیر و نیازمند مساعدت و کمک و محبت بیشتری بنمایید.
اینجانب فرا رسیدن این روز مبارک را به تمامی پزشکانی که در عرصه نظام سلامت تلاش می کنند به ویژه پزشکان فهیم و توانمند شهرستان شمیرانات تبریک عرض نموده و از خداوند منان برای تمام زحمت کشان این عرصه مقدس آرزوی توفیق روز افزون، بهروزی و سربلندی می نمایم.

 
سیاوش شهریور
فرماندار شهرستان شمیرانات
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 31 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 39