En
تاریخ : سه شنبه 8 مرداد 1398
کد 3179

بازدید فرماندار از مراکز فرهنگی وهنری شهرستان شمیرانات

دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات از مراکز فرهنگی و هنری شهرستان شامل" فرهنگسرای ملل،فرهنگسرای امام (ره)کاخ موزه استاد انتظامی و... بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات به همراه جمعی  از مسئولین شهرستان ازبرخی  مراکز فرهنگی و هنری شامل" فرهنگسرای ملل،فرهنگسرای امام (ره)کاخ موزه استاد انتظامی و... بازدید نمود.
دکتر شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات در حاشیه این بازدید ضمن تاکید بر هم افزایی و هم گرایی میان دستگاه ها و نهادهای  حوزه فرهنگی شهرستان  خاطرنشان کرد:با هماهنگی و هم افزایی دستگا  ه های متولی ضمن ارائه خدمات مناسب به شهروندان شریف شهرستان ،امکانات فرهنگی ،هنری و اجتماعی بصورت برابر در تمام شهرستان تقسیم شده و مردم در طبقات مختلف اقتصادی و اجتماعی می توانند بصورت برابر ازاین امکانات بهره گیرند.
فرماندار شمیرانات با اشاره به پتانسیل بالای گردشگری و توریستی شهرستان تاکید نمود :افراد سرشناس،فضاهای فاخر و مناسب و ظرفیت فراوان گردشگری و اقبال عمومی در شهرستان تاریخی و فرهنگی شمیرانات موجود می باشد وبا توسعه زیرساخت ها و مشارکت توام با هم افزایی مسئولین ودستگاه های متولی شهرستان می توان ضمن ارتقای مهارت های اجتماعی و فرهنگی شهروندان فضای مناسب جهت بهره گیری عموم مردم از این امکانات بالقوه را فراهم نمود.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 8 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 61