En
تاریخ : سه شنبه 8 مرداد 1398
کد 3177

بازدید نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از خدمات ارائه شده در مرکز خدمات جامع سلامت لواسان

در روز سه شنبه 8/5/98 نائوکو یاماموتو ( معاون رئیس سازمان جهانی بهداشت در زمینه جمعیت سالم ) و رن مینگویی ( معاون رئیس سازمان جهانی بهداشت در زمینه بیماریهای واگیر و غیر واگیر ) به همراه هیاتی از واحدهای گسترش ، خانواده ،جلب مشارکت و بیماریهای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مرکز خدمات جامع سلامت پیامبراکرم (ص) لواسان بازدید کردند
در روز سه شنبه 8/5/98 نائوکو یاماموتو ( معاون رئیس سازمان جهانی بهداشت در زمینه جمعیت سالم ) و رن مینگویی ( معاون رئیس سازمان جهانی بهداشت در زمینه بیماریهای واگیر و غیر واگیر ) به همراه هیاتی از واحدهای گسترش ، خانواده ،جلب مشارکت و بیماریهای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی  از مرکز خدمات جامع سلامت پیامبراکرم (ص) لواسان بازدید کردند. 
در این بازدید در  واحد های مختلف مرکز نظیر پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر و غیر واگیر ،بهداشت و سلامت خانواده ، پزشک متخصص برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی ، بهداشت محیط و حرفه ای ، تغذیه و سلامت روان ، برنامه داوطلبان سلامت و کلاس آمادگی برای زایمان کارشناس هربرنامه به معرفی کار واحد خود ،ثبت خدمات در سامانه سیب ، غربالگری بیماریهای مختلف ، سطح ارجاع ، شاخص های هربرنامه ،برنامه دهگردشی از خانه های بهداشت ، جمعیت تحت پوشش ، نمونه گیری وتهیه لام در بیماریهای مختلف و. ..پرداخته و به سوالات بازدید کنندگان پاسخ داد.
در ادامه برنامه از کلاس داوطلبان سلامت بازدید شد که معرفی برنامه توسط یکی از داوطلبان انجام شد در این بخش به سابقه برنامه ،کلاس های هفتگی ، مهارت های کسب شده  و همکاریهای دوطرفه  و.. . اشاره شد.
در پایان خانم یاماموتو ضمن اظهار رضایت از این بازدید گفت : (( آنچه که در این بازدید قابل تامل است ؛ انسجام مجموعه در عین پراکندگی کارها و خدمات مفید است. گرچه هر واحد کار ارزشمند و متفاوت از واحد دیگر را انجام می دهد اما انسجام پرسنل  ستودنی است که همگی برای دستیابی به شاخص های بهداشتی مورد انتظار  می کوشند و وظایف سنگینی بر عهده دارند. همچنین پیداست این مرکز همکاری خوبی با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دارد و این برای رسیدن به اهداف بهداشتی در جامعه بسیار تاثیر گذار است .))
گفتنی است دکتر عرشی ،دکتر عموزاده ،مسئولان واحدهای مختلف معاونت امور بهداشتی و ستاد شبکه بهداشت ودرمان شمیرانات نیز در این بازدید حضور داشتند.
 


 
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 8 مرداد 1398
  • توسط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 6