En
تاریخ : دوشنبه 7 مرداد 1398
کد 3174

توقیف اقلام بهداشتی قاچاق با حضور دادیار ناحیه 19 تهران

با حضور قاضی علوی ؛دادیار شعبه 4 دادسرای ناحیه 19 تهران ودکتر عموزاده بازدیدهای نظارتی از واحدهای آرایشی و بهداشتی طبقه 5 پاساژ قائم واقع در میدان تجریش در تاریخ 6 مرداد 98 انجام شد

به گزارش روابط عمومی اداره شبکه بهداشت ودرمان شهرستان شمیرانات با حضور قاضی علوی ؛دادیار شعبه 4 دادسرای ناحیه 19 تهران ودکتر عموزاده بازدیدهای نظارتی از واحدهای آرایشی و بهداشتی طبقه 5 پاساژ قائم  واقع در میدان تجریش در تاریخ 6 مرداد 98  انجام شد.
 
در طی این بازدید  اقلام آرایشی و بهداشتی با استفاده از نرم افزا تی تک به طور دقیق بررسی شدند و آموزش های لازم در خصوص بررسی قاچاق بودن اقلام و استفاده صحیح از نرم افزار تی تک و همچنین نحوه استعلام صحیح محصولات به مسئولان و متصدیان واحد ها  توسط کارشناس مسئول  حوزه پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آموزش داده شد. دادیار ناحیه 19 تهران نیز  به تبیین قانون و اجرای حکم قضایی برای واحدهای  مختلف و دارای اقلام قاچاق پرداخت.
از سه واحد متخلف جمع آوری اقلام قاچاق انجام و 4 قلم ( 26 عدد) به ارزش ریالی 53900000 ریال کشف و ضبط وبه واحد معاونت غذا و داروی شبکه منتقل شد  که در اسرع وقت به سازمان اموال تملیکی انتقال داده خواهد شد.
شایان ذکر است   کارشناس غذایی و آرایشی و بهداشتی  واحد معاونت غذا وداروی شبکه در معیت  کارشناس مسئول  حوزه پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور معاونت غذا و داروی دانشگاه وکارشناس صنعت و معدن  شمیرانات این بازدید را همراهی کردند.
 
 

 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 مرداد 1398
  • توسط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 7