En
تاریخ : يکشنبه 12 بهمن 1393
کد 311

رمز پیروزی انقلاب اسلامی ، اسلام ،رهبری امام راحل و وحدت مردم است

فرماندار شهرستان شمیرانات اظهار کرد: راه روشن انقلاب اسلامی با زعامت رهبر معظم انقلاب و اتحاد آحاد مردم انقلابی و شریف تداوم داشته و در جهان می درخشد.

عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر در نواختن زنگ انقلاب اسلامی ایمان به خدا و تکیه به اسلام، رهبری امام راحل عظیم الشان و وحدت مردم ،موجب پیروزی انقلاب اسلامی شد.

وی ادامه داد: همه طیف های مردم با سلایق و تفکرات مختلف و توجه به دشمن واحد یعنی استبداد داخلی و استکبار خارجی به  عنوان دشمن مشترک در صحنه انقلاب حاضر شدند .

 وی ادامه داد : در جریان پیروزی انقلاب اسلامی اقشار مختلف مردم اعم از مردان  و زنان ، کارگران ، کشاورزان ، بازاریان معلمین ، دانش آموزان ،دانشگاهیان ،روحانیون به رهبری امام عظیم الشان در صحنه حاضر بودند و نقش آفرینی کردند.

وی گفت: مردم در طول تاریخ انقلاب اسلامی  اتحاد را سرلوحه کار خود قرار دادند و پس از رحلت امام خمینی (ره) تاکنون رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز مشی امام خمینی(ره) را دنبال کرده اند.

وی با بیان اینکه همواره حمایت از دولت ها مورد توجه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بوده است افزود: دولت تدبیر و امید نیز با تمام ظرفیت و توان  در خط امام و رهبری برای رشد و توسعه کشور با حفظ اصول انقلاب در تلاش و فعالیت میباشد.

خانمحمدی با تاکید بر اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از اتحاد مردم و رهبری مقام معظم رهبری هراس دارند افزود: دشمنان انقلاب اسلامی از جمله داعش ، طفل نارس و ژن شکسته آمریکا ،ارتجاع منطقه و اسرائیل  ، از اتحاد و همدلی مردم  و رهبری در ایران اسلامی هراس دارند.

ملت مسلمان ایران با الهام از شهدای گرانقدر و ایثارگران و جانبازان و امام شهیدان و به رهبری مقام عظمای ولایت و با حمایت از دولت تدبیر و امید ،مقابله با دسیسه ها و توطئه های استکبار جهانی محکم و استوار ایستاده است.

فرماندار شمیرانات همچنین استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی را شعار اصلی ، استراتژیک و اساسی ایران اسلامی دانست.

وی همچنین تحقق این  شعار را مدیون رهبری امام و ایثار خون شهدا دانست.
آلبوم تصاویر مدرسه

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 بهمن 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 212