En
تاریخ : شنبه 5 مرداد 1398
کد 3107

افتتاح اولین مرکز روازنه سالمندان به نام وقت زندگی در شمیرانات

اولین مرکز روزانه سالمندان به نام وقت زندگی با ظرفیت 50 نفر در 4 طبقه ، بسیار مجهز در منطقه شمیرانات با حضور معاون توانبخشی شمیرانات و کارشناسان بهزیستی کشور و استان تهران افتتاح گردید . به گزارش روابط عمومی بهزیستی شمیرانات نسیم حق گو معاون توانبخشی شمیرانات هدف از افتتاح مراکز روزانه سالمندان را حضور بیشتر سالمندان در خانواده و همچنین دریافت خدمات توانبخشی سالمندی در راستای توانبخشی جسمی ، روانی و اجتماعی بیان کردند .

به گزارش روابط عمومی  بهزیستی اداره شهرستان شمیرانات اولین مرکز روزانه سالمندان  به نام وقت زندگی با ظرفیت 50 نفر در 4 طبقه  ،  بسیار مجهز در منطقه شمیرانات  با حضور معاون توانبخشی شمیرانات و کارشناسان بهزیستی کشور و استان تهران  افتتاح گردید . به گزارش روابط عمومی بهزیستی شمیرانات  نسیم حق گو معاون توانبخشی شمیرانات هدف از افتتاح مراکز روزانه سالمندان را حضور بیشتر سالمندان در  خانواده و همچنین دریافت خدمات توانبخشی سالمندی در راستای توانبخشی جسمی ، روانی و اجتماعی  بیان کردند .
گفتنیست  در این مرکز از برنامه ها و   آموزش های مختلف  مانند ورزش  ، یوگا ، موسیقی ، کتابخانه ، برگزاری اردو های مختلف  و ........  با توجه به علاقه سالمندان برنامه ریزی می شود . دکتر مهرداد بقایی موسس و مسئول فنی مرکز  در خصوص نام مرکز  که به نام وقت زندگی است اذعان دا شتند دوران سالمندی یک ورق جدید از زندگی است  ، که با توجه به این که در دوران جوانی و میان سالی به دلیل مشغله کار و زندگی  متوجه گذر زمان نمی شویم دوران  سالمندی بهترین فرصت  و وقت زندگی  است که با برنامه ریزی صحیح با بهترین شرایط ممکن زندگی کرد .
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 5 مرداد 1398
  • توسط اداره بهزیستی فرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 177