En
تاریخ : يکشنبه 12 بهمن 1393
کد 310

پیام تبریک فرماندار شمیرانات به مناسبت ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات طی پیامی فراررسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت
 

دربهمن 1357با عنایات وتوجهات حضرت حق وایمان به تحقق وعده های الهی ،هدایت ورهبری حضرت امام خمینی (ره) وحمایت وپشتوانه ملتی یکدل ومتحد به بارنشست و عصاره آرمان های یک ملت که تحت رهبری و ولایت رهبر فرزانه خود حضرت امام خمینی(ره) بر طاغوت و طاغوتیان تاختند و با تقدیم جان و مال خود با ظلم و بی عدالتی به مبارزه برخاستند.

به جرات می توان اذعان نمود این انقلاب برگرفته ازقیام عاشورا واستمرار نهضت رسول خدا (ص) وائمه معصوم (ع) است .همان گونه که سیدالشهداء هدف قیام خود را اصلاح امورجامعه واحیای دین  جد خویش رسول گرامی اسلام دانستند ،امام راحل نیز با اندیشه وهدف اصلاح وحتی دگرگونی نظامی قیام کرد که اصول آن مبتنی برنظامهای مادی گرا بود .انقلاب اسلامی ایران با رهبری شخصیتی برجسته ومحبوب ،وبا حمایت ملتی بزرگ وتاریخ سازوبه پشتوانه همه احزاب وگروههای مختلف سیاسی درحالی بزرگترین واقعه قرن لقب گرفت که آزادی ،آزادگی ،رفع تبعیض واختلافات طبقاتی را برای ایران به ارمغان آورد.

روز پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان روزی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران ثبت شد؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ بوده که امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش نمود. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن ملت انقلابی ایران، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست داده و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

آن روزهای پرشور انقلاب که فرزندان ملت در جای جای میهن عزیز و اسلامی برای برافراشتن پرچم اسلام و برپایی نظام اسلامی به پا خاستند، مکتبی را بنیان نهادند که داعیه دار گسترش عدالت در سراسر گیتی و پرچمدار ترویج و تبیین آموزه های اصیل اسلام و انقلاب است.

دهه فجر آرمان ملتی است حماسه آفرین، که برای برپایی ارزش های اصیل خود قیام کرد و با نثار خون خود نهال انقلابی  را بر اساس شعار استراتژیک استقلال آزادی جمهوری اسلامی ،آبیاری کرد که با گذشت سی و شش سال از طلوع آن، همچنان برای همه مردم آزاده و اصیل جهان شایسته عزت و احترام و الگوی عملی مردم سالاری دینی است .
درحالی درآستانه سی وششمین بهارانقلاب هستیم که تشعشع انوارآن درسراسرجهان انعکاس یافته ونه تنها دوستداران بلکه بدخواهان انقلاب نیز به عظمت ،شکوه واقتدارایران اسلامی اذعان داشته ،به نحوی که درمعادلات جهانی ایران به عنوان یکی ازارکان اصلی وتاثیر گذاررقم خورده است .دولت تدبیروامید نیز با اتکاءبه اصول ومبانی اصیل انقلاب وهمچنین درراستای اهداف وآرمانهای بلند امام راحل عظیم الشان (ره) وبا تاسی ازمنویات مقام معظم رهبری درتمامی زمینه های مختلف سیاسی ،اقتصادی ،فرهنگی واجتماعی گامهای استوارومحکمی برداشته ودرهمین مسیرنورامید را دردلهای آحاد جامعه گسترانیده است. .

لذا ضمن تبریک وتهنیت دهه مبارک فجر،عظمت ،شکوه وعزت مردم ایران اسلامی ،بویژه مردم شهید پرور ،فهیم ، مومن و خداجوی شهرستان شمیرانات را ازدرگاه خداوند بزرگ مسئلت می نماییم و امیدوارم قدردان خون شهدا، امام شهدا و راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب که اکنون تحت زعامت و رهبری عالمانه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای و اقدامات و تلاش¬های ارزشمند دولت تدبیر و امید، عرصه های نوینی در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است، کوشا بوده و تلاش کنیم

 


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 بهمن 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 213