En
تاریخ : چهارشنبه 26 تير 1398
کد 3065

افتتاح مرکز خیریه حضرت زینب(س)

افتتاح مرکز خیریه حضرت زینب(س): به مناسبت هفته بهزیستی دومین شعبه مرکز خیریه حضرت زینب (س) در منطقه گلابدره واقع در شمال تهران با حضور دکتر فرید معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور و داریوش بیات نژاد مدیر کل بهزیستی استان تهران و ناجی یلالی مدیر بهزیستی شمیرانات و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح گردید.
افتتاح مرکز خیریه حضرت زینب(س):
  به مناسبت هفته بهزیستی دومین شعبه مرکز خیریه حضرت زینب (س) در منطقه گلابدره واقع در شمال تهران  با حضور دکتر فرید معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور و داریوش بیات نژاد مدیر کل بهزیستی استان تهران و ناجی یلالی مدیر بهزیستی شمیرانات و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی  افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان شمیرانات، این مرکز ظرفیت نگهداری 13 فرزند دختر که دارای بیماری های خاص هستند را دارد که در حال حاضر  9 فرزند در آن مستقر شده و 4 فرزند  دیگر نیز قرار است به زودی بهزیستی شمیرانات به خیریه تحویل دهد .
شعبه دوم مرکز خیریه حضرت زینب (س) در سه طبقه به صورت کامل تجهیز شده و تمام هزینه های ساخت و هزینه های بعدی مانند نگهداری کودکان، تهیه داروها و ملزومات آنها و ... توسط خیرین تأمین   می شود.
فاطمه عمو خلیلی مدیر عامل خیریه حضرت زینب (س) اذعان داشتند تلاش ما در این مراکز این است تا کودکان احساس آرامش و امنیت خانه را تجربه کنند لذا تعداد آنها را محدود می کنیم. شعبه اول این مرکز خیریه  از سال 1383 در شهر تهران واقع و 22 فرزند دختر تا 12 سال را تحت پوشش دارد.همچنین به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر مراسمی شاد و مفرح برای فرزندان دختر 7 تا 12 سال در مرکز  برگزار شد.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 تير 1398
  • توسط اداره بهزیستی فرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 43