En
تاریخ : چهارشنبه 26 تير 1398
کد 3064

دستور ویژه فرماندار شمیرانات برای ورزش مادران شمال تهران

فرماندار شمیرانات می‌گوید همه مسئولان این شهرستان موظف شده‌اند امکانات ورزشی لازم را در فصل تابستان و اوقات فراغت برای استفاده خانواده‌ها به‌ویژه مادران، دختران جوان و زنان خانه‌دار فراهم کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتر شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات در جلسه شورای ورزش این شهرستان گفت : شهرداران منطقه یک، لواسان، اوشان-فشم-میگون و شمشک-دربندسر و دهیاران شهرستان به منظور ایجاد امکانات در حوزه اوقات فراغت موظف به همکاری با اداره ورزش شهرستان شده‌اند.
وی افزود: اولویت سلامت و خانواده با دختران جوان و بانوان خانه دار است و لذا تمامی دستگاه‌ها باید ظرفیت های ورزشی خود را بویژه در ایام تابستان با اولویت در اختیار این قشر قرار دهند.
در ادامه جلسه مسئولان ورزش و جوانان شهرستان با ارائه گزارش فعالیت و موفقیت‌های ورزشی سال گذشته این شهرستان بر اجرای طرح‌های جدید به منظور ارتقای سلامت جسمی و روانی شهروندان تاکید کردند.

فرهنگ سازی ورزش خانوادگی در قالب طرح «تابستانه با ورزش» از جمله طرح های ویژه ای به شمار می رود که با جدیت در فضاهای باز شهرستان شمیرانات در دست اجرا اعلام شده است.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 49