En
تاریخ : سه شنبه 18 تير 1398
کد 3035

تقدیر و تشکر مدیر شبکه از فعالان پویش ملی فشارخون

نشست جمع بندی پویش ملی فشارخون در تاریخ 15/4/98 در دفتر مدیریت شبکه با حضورمعاون بهداشتی و کارشناس مسئولان واحدهای ستادی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره شبکه بهداشت ودرمان شهرستان شمیرانات  نشست جمع بندی پویش ملی فشارخون در تاریخ 15/4/98 در دفتر مدیریت شبکه با حضورمعاون بهداشتی و  کارشناس مسئولان واحدهای ستادی برگزار شد.
در این نشست که با آخرین جلسه ویدئو کنفرانس معاونت امور بهداشتی همراه بود ،دکتر عموزاده طی سخنانی اظهار داشت : (( حماسه ای که شبکه بهداشت و درمان شمیرانات در این پویش آفرید قابل تقدیر است چرا که اخذ اطلاعات بهداشتی در منطقه ای برخوردار بسیار سخت می باشد. با این که  این پویش با بحران های مناطق روستایی همراه شد اما همگی پرسنل کمک نمودند تا به بهترین نحو ممکن پویش جاری و به سرانجام برسد و پوشش  بیش از 100درصد جمعیت مورد انتظار از موفقیت های شبکه است. درس آموخته های این  برنامه محک زدن توانایی های بالقوه ،از خود گذشتگی و ایجاد روحیه همدلی بوده است و این بسیار خوب است .اجرای موفق این برنامه روشنگر باقی پویش ها ست .))وی همچنین از زحمات تمامی پرسنل محیطی و ستادی تشکر نمود.
در ادامه همکاران نیز به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند. گفتنی است قهرمانی مسئول مرکز سعد دربند نیز در انتهای نشست به همکاران ستادی ملحق شد و از همراهی پرسنل و مردم منطقه تشکر کرد.
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 تير 1398
  • توسط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 25