En
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 3027

رئیس هیئت جانبازان و معلولین شمیرانات منصوب شد

رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان تهران ضمن حضور در دفتر ریاست اداره ورزش و جوانان شمیرانات ، جلال فخرا را به سمت ریاست هیئت جانبازان و معلولین این شهرستان منصوب کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات سید مجید طباطبائیان رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان تهران ضمن حضور در دفتر ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، جلال فخرا را به سمت ریاست هیئت جانبازان و معلولین این شهرستان منصوب کرد .

جلال فخرا از پیشکسوتان ورزش شهرستان شمیرانات ، جانباز و ایثارگر دفاع مقدس و از خانواده ایثارگران شمیرانیست ؛ که مدیریت بیش از 20 تشکل اجتماعی در سطح شهرستان را عهده دار می باشد .

امید قمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، در مراسم معارفه جلال فخرا که ظهر امروز ( یکشنبه ، مورخ 98/04/16 ) با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش شمیرانات به انجام رسید ، خدمت رسانی به جانبازان و معلولین را امری فراسازمانی خواند ؛ و تحقق این امر را مستلزم حمایت همه ی اقشار جامعه دانست . وی با اشاره به توانمندی های بارز جلال فخرا ، در اختیار گذاردن تمام ظرفیت های اداره ورزش و جوانان را درجهت به کارگیری از آن توانمندی های بالقوه ، وعده داد .