En
تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 3025

نشست فرماندار شمیرانات با مدیرکل هواشناسی استان تهران

دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات با مهندس جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران طی نشستی در خصوص جانمایی برای نصب و راه اندازی ایستگاههای باران سنجی در شهرستان شمیرانات گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات ،  مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان ضمن خوشامد گویی  به دکتر شهریور فرماندار شمیرانات، گزارش کاملی از جانمایی برای نصب ایستگاههای باران سنجی و اقلیم شناسی در منطقه شمال تهران و به خصوص شهرستان شمیرانات و دره های سیل خیز آن، شامل: اوشان، فشم، میگون، شمشک، دربندسر و ... ارائه نمود.
دکتر شهریور فرماندار شمیرانات ضمن استقبال از این طرح ابراز امیدواری کرد؛ که با همکاری سایر ارگانهای شهرستان نظیر شهرداری ها و دهیاری ها ، این پروژه هرچه سریعتر به مرحله اجرا برسد.
 شایان ذکر است با اجرایی شدن این طرح امکان صدور هشدار سیل برای مناطق یاد شده در شهرستان شمیرانات فراهم می شود که این مهم سبب کاهش چشمگیر خسارات جانی و مالی خواهد شد.
در ادامه دکتر شهریور به همراه مهندس جلالی مدیر کل هواشناسی استان و مهندس طاهری رئیس اداره هواشناسی شمیرانات، از قسمت های مختلف اداره کل به خصوص اداره پیش بینی بازدید کردند و از نزدیک با فعالیت های این بخش آشنا شدند.  
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 16 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 55