En
تاریخ : جمعه 14 تير 1398
کد 3011

یک کشته در تصادف میکسر حامل بتن با چند خودرو و دیوار سفارت روسیه

جلیلیان سرپرست معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات: خودروی میکسر در نهایت واژگون و دچار حریق شد و راننده 36 ساله آن بر اثر این حادثه جان باخت همچنین در این حادثه پنج سرنشین خودروی پراید مصدوم شده و به بیمارستان انتقال یافتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات جلیلیان سرپرست معاونت سیاسی انتظامی این فرمانداری گفت: حوالی ساعت ساعت 4:50 صبح امروز یک دستگاه کامیون میکسر بتن در صف تخلیه بتن که در تقاطع خیابان  فیاضی و شریفی منش  دچار حادثه شد.
وی گفت: میکسر در صف تخلیه بار بتن بود و راننده قصد داشت آن را با حرکت دنده عقب وارد کارگاه کند که به دلیل جا نرفتن دنده عقب ناگهان کامیون شروع به حرکت به سمت جلو کرده که با توجه به شیب خیابان احتمالا اضافه تناژ که جزئیات آن در دست بررسی است، راننده کنترل وسیله را از دست داده است.
وی ادامه داد: کامیون به یک دستگاه پراید با چهار سرنشین برخورد کرد که منجر به واژگونی پراید شد که خوشبختانه سرنشینان آن دچار مصدومیت جدی نشده‌اند.
جلیلیان گفت: کامیون پس از طی حدودا نیم کیلومتر با دیوار باغ سفارت روسیه برخورد کرده و  قسمت جلویی کامیون نیز کاملا متلاشی شده و پس از تخریب دیوار باغ سفارت روسیه متوقف شد.
سرپرست معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان شمیرانات با بیان اینکه راننده دراثر شدت ضربه در دم فوت کرد، گفت: در حال حاضر تحقیقات تکمیلی از سوی پلیس در حال انجام است و دیوار باغ سفارت نیز توسط شهرداری با دیوار فلزی پوشش داده شده است.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 14 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 33