En
تاریخ : يکشنبه 5 بهمن 1393
کد 301

باید اقدامات موثری در جهت پیدا کردن استعدادهای ورزشی نهفته شهرستان صورت پذیرد

فرماندار شهرستان شمیرانات: برای ساختن جامعه پویا ،شاداب و با نشاط باید بیش از اینها به امر ورزش اهمیت داد.

فرماندار ضمن تقدیر از تلاش های مدیر کل ورزش و جوانان و شهرستان شمیرانات گفت: یکی از خصوصیات بارز برگزاری این اداره ورزش و جوانان ایجاد فضای نشاط و شادابی در بین مردم می باشد که شایسته است بیش از پیش اجرا شود.

 

 

وی ضمن اشاره به این مطلب که با توجه به وجود پیست های اسکی شمشک ، دربندسر و توچال در شهرستان، حضور ملی پوشان اسکی جمهوری اسلامی ایران از این منطقه را در المپیک زمستانی  سوچی روسیه حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: جوانان این شهرستان سرشار از استعدادهای نهفته ورزشی هستند ، باید این استعداد های بالقوه به صورت بالفعل در آید ،

فرماندار شمیرانات گفت: میبایست درجهت استعدادیابی اقدامات مؤثری صورت گیرد و آینده ورزش منطقه را بهتر از گذشته رقم زد.

خانمحمدی خاطر نشان کرد: با توجه به هم افزایی و هم گرایی خوبی که بین مسئولین شهرستان شمیرانات وجود دارد همه باهم  با تمام توان در راستای پیشرفت ورزش منطقه تلاش خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان شمیرانات بیان داشت:باید با توجه به زیرساختها  ،ان شاءالله شاهد روند رو به رشد شهرستان در همه زمینه ها علی الخصوص ورزش باشیم.

 لازم به ذکر است این جلسه با حضور دکتر نژاد فلاح رییس اداره ورزش و جوانان استان تهران و همراهان ایشان در دفتر فرماندار محترم  شمیرانات برگزار شد ،در ابتدا پیروانی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات به ارائه گزارشی از عملکرد این اداره در شهرستان شمیرانات پرداخت و در خصوص جزئیات برنامه جشنواره فرهنگی ورزشی دهه مبارک فجر مطالبی را ارائه نمود.

دکتر نژاد فلاح مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران  نیز ضمن تشکر از همکاری و هماهنگی فرماندار  شمیرانات در خصوص اهمیت برگزاری اینگونه برنامه ها و جشنواره ها ، فلسفه این برنامه ها را توجه به اقشار مختلف مردم  به جهت اهمیت دادن به امر ورزش در جهت سلامتی و  نیز توجه به نسل جوان  در راستای توسعه ورزش بیان نمود.


آلبوم تصاویرباید اقدامات موثری در جهت پیدا کردن استعدادهای ورزشی نهفته شهرستان صورت پذیرد

4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 5 بهمن 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 194