En
تاریخ : شنبه 4 بهمن 1393
کد 300

کارگروه رفع مشکلات پیست اسکی شمشک تشکیل می شود

فرماندار شهرستان شمیرانات از تشکیل کارگروه رفع مشکلات پیست اسکی شمشک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات نشستی در خصوص حل مشکلات پیست اسکی شمشک و ادعای اهالی شمشک در خصوص بخشی از اراضی این پیست با حضور خانمحمدی فرماندارشمیرانات و مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برگزار شد.
طی این نشست، وضعیت جاده دسترسی شمشک به دیزین و رفع مشکلات آن برای اسکی بازان نیز مورد بررسی قرار گرفت

عزت الله خانمحمدی در خصوص بازگشایی جاده شمشک به دیزین گفت: می دانیم این جاده حادثه خیز است، اما باید همگی کمک کرده و آن را ایمن کنیم و مشکل به طور اساسی با اجرای پروژه تونل حل شود تا  مردم و علاقه مندان ورزش بتوانند از این مکان ورزشی استفاده نمایند.
خانمحدی اظهار داشت: همه تلاش می کنیم تا مشکلات به وجود آمده در این پیست حل شود تا مردم و ورزشکاران در آنده  بتوانند از آن استفاده لازم را داشته باشند.
وی افزود: با توجه به اسناد مالکیت و احکام قضائی که موید مالکیت جمعی از اهالی بر بخشی از پیست اسکی شمشک میباشد ، به دنبال این هستیم مردم به حق خود برسند و با توجه به شناختی که ازمتولیان امر ورزش کشور دارم، می دانم در تلاش برای حل این مساله هستند.

در ادامه این جلسه مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نیز اظهار داشت: این مشکل به چهار سال قبل باز می گردد و به همین دلیل نمی توانیم تصمیم گیر باشیم و در انتظار نظر نهایی دستگاه قضائی کشور هستیم.
وی با اشاره به اینکه شرکت تجهیز می خواهد حق به حق دار برسد، عنوان کرد: به نمایندگی از وزارت ورزش و جوانان، آمده ام با رعایت قانون و مقررات مشکل را برطرف کنیم و باید هر دو طرف کار را دنبال کنند تا به نتیجه برسیم

مدبر از فرماندار شمیرانات ، دادستان رودبارقصران و تمامی مدیران منطقه که در انجام فرایند قانونی حل مشکلات مدعیان مالکیت همکاری می کنند و همچنین از اهالی شمشک که در بازگشایی پیست شمشک همراهی کردند ، قدردانی کرد.

در این جلسه آقای مهرطلب رئیس دادگاه بخش رودبار قصران ، آقای دکتر تاجیک شهردار شمشک، رئیس شورای شمشک ، نمایندگان مالکین  نظرات خود را مطرح نمودند.

بر اساس مذاکرات انجام گرفته برای حل  وفصل مشکلات مالکین با شرکت توسعه و تجهیز تصمیماتی اتخاذ گردید.

آلبوم تصاویرکارگروه رفع مشکلات پیست اسکی شمشک تشکیل می شود

2
2
1
1
  • نوشته شده
  • در شنبه 4 بهمن 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 349