En
تاریخ : چهارشنبه 29 خرداد 1398
کد 2971

برگزاری جلسه و نشست هم اندیشی مدیران عامل خانه های کودکان و نوجوانان بهزیستی استان تهران در شیرخوارگاه آمنه

برگزاری جلسه و نشست هم اندیشی مدیران عامل خانه های کودکان و نوجوانان بهزیستی استان تهران در شیرخوارگاه آمنه به گزارش روابط عمومی بهزیستی شمیرانات جلسه ای با حضور مدیرکل بهزیستی استان تهران و معاونین اجتماعی و مشارکت ها و همچنین روسای بهزیستی شهرستانها و معاونت های آنها و مدیران عامل خانه های کودکان و نوجوانان در شیر خوار گاه آمنه برگزار گردید .
برگزاری جلسه  و نشست هم اندیشی  مدیران عامل خانه های کودکان و نوجوانان بهزیستی استان تهران در شیرخوارگاه آمنه
 به گزارش روابط عمومی بهزیستی شمیرانات جلسه ای با حضور مدیرکل بهزیستی استان تهران و معاونین اجتماعی و مشارکت ها و همچنین روسای بهزیستی شهرستانها و معاونت های آنها و مدیران عامل خانه های کودکان و نوجوانان در شیر خوار گاه آمنه برگزار گردید .
در این جلسه داریوش بیات نژاد مدیرکل بهزیستی استان تهران در خصوص میزان و مبلغ یارانه های پرداختی از طرف سازمان بهزیستی به مراکز که بسیار کم و ناچیز است و همچنین مشکلات بخش خصوصی با حوزه تامین  اجتماعی و تعرفه ها و هزینه های آب و برق مطالبی را مطرح کردند . داریوش بیات نژاد از تشکیل کانون صنفی  نیز مطالبی عنوان کردند که با توجه به عدم دستورالعمل بهزیستی کشور در خصوص شکل گیری قانونی کانون و عدم صدور مجوز در این راستا ، این نهاد که می تواند در کنار بهزیستی خیلی از مطالبات به حق را از ساختار دولت دریافت کند هنوز شکل نگرفته است
از دیگر مطالب مهم مطرح شده در جلسه شاخص های ارزشیابی و رتبه بندی مراکز شبه خانواده است که در عین این که رقابت سالم و منطقی در جهت ارتقاء کیفیت است تسهیلات ارائه شده شامل این مراکز خواهد شد .
بنا به گفته مدیر کل بهزیستی استان تهران در حال حاضر 2800 خانواده پشت نوبت برای  گرفتن فرزند می باشد که با توجه به حساسیت این امر و در نظر گرفتن آینده یک انسان  ،  سخت گیری زیادی در این خصوص نمی شود ولی متاسفانه متقاضیان درخواست فرزندان سالم  را دارند 
در ادامه جلسه مدیران عامل ضمن معرفی  مراکز خود از  مسائل و مشکلات در گیر در مراکز طرح مسئله کردند .
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 29 خرداد 1398
  • توسط اداره بهزیستی فرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 13