En
تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 2951

فرماندارشمیرانات: مسئولان قانون را با رعایت انصاف و احترام اجرا کنند

دکتر شهریور فرماندار شمیرانات با اشاره به تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان از مسئولان خواست تا ضمن رعایت ادب و احترام نسبت به شهروندان و با رعایت قانون و در کمال انصاف اقدامات لازم را ذیل دستورات قضایی انجام دهند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات در اولین جلسه شورای اداری شمیرانات در سال ۹۸ ضمن بیان اینکه اقدامات مثبتی در حوزه اشتغالزایی شهرستان از ابتدای سال جاری آغاز شده است تصریح کرد: پس از پیگیری ها و ایجاد زیرساخت های لازم توانستیم طرح فروش محصولات دامی و لبنی به صورت متمرکز در محلی معین را برای اولین بار با هدف حمایت از دامداران و روستاییان اجرایی کنیم.
به گفته وی جشن افتتاح بازارچه عرضه و فروش محصولات دامی و لبنی شهرستان شمیرانات تا ۲ هفته آینده برگزار می شود.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شمیرانات تنها شهرستانی است که شهرداران آن در تمام شاخص ها رتبه های ارزشمندی کسب کرده اند.
نماینده عالی دولت در شمیرانات بیان داشت: با توجه به بافت روستایی بخش های شمیرانات تلاش می کنیم که در حوزه های اجرایی مانند جهاد کشاورزی فعالیت های بیشتری در راستای کارآفرینی و حمایت از روستاییان داشته باشیم.
فرماندار شمیرانات ضمن اعلام اینکه این شهرستان در سال ۹۷ موفق به کسب رتبه اول مهارت آموزی فنی و حرفه ای در سطح استان تهران شده است خاطرنشان کرد: این رتبه نشانگر وضعیت مطلوب ما در حوزه اشتغال است اما ادامه این موفقیت در سال جدید نیازمند تلاش مضاعف و اقدامات جهادی است.
دکترشهریور گفت: شمیرانات شهرستانی صنفی خدماتی است و به همین دلیل اشتغال نیز در این حوزه ها بیشتر است.
وی با اشاره به تاکید استاندار تهران مبنی بر حفظ و توسعه اشتغال در شهرستان شمیرانات اذعان داشت: همه ما وظیفه داریم در زمینه توسعه اشتغال و رفع موانع این عرصه اهتمام ویژه ای داشته باشیم؛ دستیابی به این هدف نیازمند هم افزایی همکاری همه دستگاه هاست.
این مقام مسئول افزود: باید از پتانسیل های گوناگون شهرستان در جهت جذب سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال و تولید ثروت استفاده کنیم.
نماینده عالی دولت در شمیرانات با توجه به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم ابراز کرد: امید است با تلاش مدیران، رضایتمندی شهروندان افزایش یابد چرا که مردم سرمایه های اجتماعی کشور هستند و میزان رضایتمندی آنان نشان دهنده نوع عملکرد مدیران در حوزه های مختلف است.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 39