En
تاریخ : يکشنبه 26 خرداد 1398
کد 2950

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران :صیانت حقوق شهروندان در امور اداری و سرعت در پاسخگویی به ارباب رجوع از شاخص های مهم افزایش سطح رضایتمندی شهروندان است

دکترغلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران گفت:صیانت حقوق شهروندان در امور اداری و سرعت در پاسخگویی به ارباب رجوع از شاخص های مهم افزایش سطح رضایتمندی شهروندان است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکترغلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران نیز در اولین جلسه شورای اداری شمیرانات در سال98 اذعان داشت: هر زمانی که تقاضا نسبت به تولید افزایش یابد، تورم و آشوب در پی دارد و بالعکس منجر به رکود می شود؛ باید تلاش کنیم تعادل را میان عرضه و تقاضا برقرار کنیم.
وی تصریح کرد: تحریمات آمریکا فرصت بسیار خوبی است تا توجه ویژه ای به عوامل تولید داشته و واردات را کاهش دهیم. نیروی انسانی بزرگترین سرمایه نظام است و واردات این سرمایه را ضایع می کند.
این مقام مسئول ضمن تاکید بر اهمیت سرعت و دقت در پاسخگویی به مطالبات مردم گفت: مناسب سازی ادارات برای جانبازان و معلولان باید در اولویت کار مدیران قرار گیرد و نسبت به رفع این نواقص فوراً اقدام شود.
وی اذعان داشت: صیانت حقوق شهروندان در امور اداری و سرعت در پاسخگویی به ارباب رجوع از شاخص های مهم افزایش سطح رضایتمندی شهروندان است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
این مقام مسئول اظهار داشت: رضایت شهروندان نشان دهنده عملکرد مثبت مدیران است؛ با تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی و شفافیت در امور جاری و ایجاد میز خدمت، اعتماد عمومی در میان شهروندان ایجاد می شود. 
دکتر پاشا در ادامه نیز با اشاره به گرم شدن هوا در فصل تابستان خطاب به مسئولان توصیه کرد تا مصرف انرژی ادارات را مدیریت و کاهش دهند تا خللی در فعالیت بیمارستان ها و مراکز امدادی و خدمات رسان در فصل تابستان خللی به وجود نیاید.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 29