En
تاریخ : شنبه 27 دي 1393
کد 293

ایجاد زیرساخت‌های مناسب در روستاها توسعه روستا را در پی دارد

فرماندار شهرستان شمیرانات در نشست صمیمی با مردم روستای شهید پرور امامه از توابع بخش رودبارقصران در این شهرستان، ایجاد بستر و زیرساخت‌های مناسب در روستاها را موجب توسعه روستا و مهاجرت معکوس به روستا ها عنوان کرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات "عزت الله خانمحمدی" با حضور در  روستای امامه در دیدار با نخبگان، فرهیختگان، خانواده های معظم شهدا  و آحاد مردم این روستا خدمت رسانی به روستاها را وظیفه ذاتی مسوولان برشمرد.
وی افزود: خدمت رسانی به روستاها و بررسی کمبود های مردم این مناطق در اولویت کاری فرمانداری  قراردارد و مسوولان این شهرستان  تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم بکار میگیرند
خانمحمدی با بیان اینکه مشکلات همیشه وجود داشته است خاطر نشان کرد:  با تدبیر، همگرایی و هم افزایی مسوولان و مردم باید چالش‌ها از پیش روی توسعه روستا ها  برداشته شود. .
فرماندار شهرستان شمیرانات اظهار کرد: یکی از خصوصیات جامعه زنده و پویا احصاء مشکلات و ارزیابی و بررسی مشکلات برای یافتن راه حل مناسب برای رفع کامل آن است .
وی تدبیر مسوولان و همراهی مردم را در توسعه و پیشرفت جوامع مهم دانست و گفت: با عزم جدی مردم برای رفع مشکلات و یاری کردن  مسوولان از سوی آنان،  موفقیت حاصل شده و تلاش و کوشش همه جانبه آنان ثمربخش می شود.
وی با اشاره به ضرورت حضور مسوولان در بین مردم و شنیدن سخنان آنان یادآور شد: فلسفه دیدار مسوولان  با مردم، بیان مشکلات و دغدغه ها بی واسطه است .
خانمحمدی پس از شنیدن سخنان مردم و مسوولان حاضر در روستای امامه، خواستار رسیدگی بموقع مشکلات و موارد مطروحه شد .
بر اساس این گزارش درخواست گازرسانی به روستای امامه، بهبود فضای کسب و کار برای جوانان، ساماندهی آبهای سطحی روستایی امامه، احداث فضای ورزشی برای جوانان از جمله مواردی بود که از سوی اهالی این روستا در این نشست مطرح شد .
در این نشست که روز پنجشنبه برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد شیرازی امام جمعه محترم رودبارقصران،آقای مجید صبایی بخشدار رودبارقصران و جمعی از روسای ادارات شهرستان شمیرانات ،از جمله جهاد کشاورزی، آب ، بنیاد مسکن، محیط زیست ، فرماندار شهرستان شمیرانات را به منظور بررسی سریع تر مشکلات همراهی کردند
آلبوم تصاویرایجاد زیرساخت‌های مناسب در روستاها توسعه روستا را در پی دارد

10
10
9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • در شنبه 27 دي 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 555