En
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398
کد 2929

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات تغییر کرد

"عبدالرضا علی پناه" با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به عنوان سرپرست این اداره در شهرستان شمیرانات و شمال تهران منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات مرتضی قاسمی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در مراسم معارفه علی پناه با تاکید بر اهمیت شهرستان شمیرانات به ویژه در حوزه فرهنگ اذعان داشت: در حال حاضر اداره ارشاد اسلامی شمیرانات یکی از درخشان ترین ادارات ارشاد استان محسوب می شود و انتظار داریم با توجه به تجارب رئیس جدید، پرسنل مجرب و اهالی فرهنگ دوست شمیرانات شاهد افزایش و بهبود هر چه بیشتر عملکرد این اداره باشیم.
عبدالرضا علی پناه نیز در این مراسم به موضوع عنصر زیبایی در فرهنگ اشاره کرد و گفت: زیبایی رسالت شاخص فرهنگ است و ما باید از زیبایی ظاهری گذر کرده و به زیبایی واقعی در فرهنگ برسیم و این زیبایی واقعی را هیچکس جز جامعه هنرمندان و فعالان این حوزه نمی توانند خلق کنند.
به گزارش این روابط عمومی  ، پیش از این سید علی اصغر رفعت حقیقی در این سمت در مشغول به فعالیت بود و علی پناه نیز به عنوان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار خدمت می کرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 84