En
تاریخ : چهارشنبه 24 دي 1393
کد 292

بازدید فرماندار شمیرانات از روستاهای بخش لواسانات

خانمحمدی فرماندار شهرستان از شبکه ارتباطی برخی از محورهای مواصلاتی روستاهای سینک، هنزک، انباج و افجه و نیز محورهای کندسفلی و کندعلیا، ناصرآباد، بوجان، کردیان و مزرعه سادات بازدید کرد.

خانمحمدی فرماندار شهرستان از شبکه ارتباطی برخی از محورهای مواصلاتی روستاهای سینک، هنزک، انباج و افجه و نیز محورهای کندسفلی و کندعلیا، ناصرآباد، بوجان، کردیان و مزرعه سادات بازدید کرد.

در جریان این بازدید مشکلات مسیرهای انتقالی خط لوله پروژه گازکشی مورد رسیدگی و بررسی قرار گرفت و برای تسریع درانجام مقدمات کار هماهنگی های لازم انجام پذیرفت.

در این بازدید بخشدار لواسانات ،روسای ادارات و دستگاه های اجرایی راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، امور آب، محیط زیست، منابع طبیعی، بنیاد مسکن شمیرانات، روسای شورای بخش و روستاها ودهیاران مرتبط بخش لواسانات ،فرماندار را همراهی می کردند.

در جریان بازدید انجام گرفته در نشستی در محل دهیاری روستای افجه و کندعلیا مسائل و مشکلات روستاهای مذکور مورد بررسی قرار گرفت و برای پی گیری و انجام برخی از آنها تصمیمات لازم اتخاذ و راهکارهایی توسط فرماندار شمیرانات ارائه گردید.

خانمحمدی تأکید نمود: بایستی در اسرع وقت مکانهایی برای ایجاد بوستاهای روستایی مشخص تا برنامه ریزی و عملیات اجرایی آن شروع شود برای اصلاح و مرمت آنها کشاورزی با اولویت و در جهت توسعه،تقویت کشاورزی و باغداری باید تمهیدات لازم اتخاذ شود

با توجه به اجرای پروژه گازرسانی در روستاهای مذکور فرماندار شمیرانات خواستار هماهنگی وهمکاری بیشتر راه وشهرسازی و سایر دستگاه های اجرایی برای انجام این پروژه ها شد.

خانمحمدی باتفاق مسئولین همراه، از خانه بهداشت روستای افجه نیز بازدید و از زحمات کارکنان منظم و تلاشگر آن مرکز تقدیر و تشکر نمود.

در جلسه پایانی بازدید خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات خطاب به مسئولین حاضر تأکید نمود که سیاست های بازدارنده و جدی را درخصوص حفاظت از اراضی ملی و جلوگیری از ساخت وسازهای غیرمجاز بطور مسئولانه اعمال و پیگیری نمایند.

در جریان این بازدید در نشستی در محل بخشداری لواسانات با حضور بخشدار، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر لواسان ومسئولین ستاد نماز جمعه لواسانات، مسائل و مشکلات مصلی نمازجمعه و امورات ذیربط مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت و تصمیمات برای تقویت نماز جمعه اتخاذ گردید.


آلبوم تصاویربازدید فرماندار شمیرانات از روستاهای بخش لواسانات

6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 دي 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 1353