En
تاریخ : يکشنبه 19 خرداد 1398
کد 2910

فعالیت های فرهنگی اداره ورزش و جوانان شمیرانات

باحضور هیئتهای ورزشی و مسئولین ورزش شمیرانات در راهپیمایی روزقدس و مراسم ارتحال خمینی کبیر ، خردادی پر از خاطرات فرهنگی برای جامعه ورزش و جوانان شهرستان رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات : خرداد ماه جاری با رنگ و بوی رمضانیش ، برای جامعه ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، آبستن فعالیت های متعدد فرهنگی بود .
این ماه که با فعالیت های مختلف ورزشی در رشته های بوکس ، ژیمناستیک ، تیر و کمان ، همگانی ... در سطح شهرستان ، تحت عنوان بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر آغاز شد ، باحضور فعال مسئولین و گروه های ورزشی اعزامی از اداره ی مزبور و هیئت های تحت پوشش ، در راهپیمایی روز قدس ادامه یافت .
مسئولین و جامعه ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات ، راهپیمایان آخرین جمعه ماه رمضان را در دو جبهه همراهی کردند . حضور رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات در کنار مقام عالی وزارت ، مدیرکل و جامعه ورزش و جوانان استان تهران در پایتخت ، و راهپیمایی رئیس و کارکنان اداره ورزش و جوانان بخش لواسانات در معیت امام جمعه و فرماندار شهرستان شمیرانات در شهر لواسان بزرگ ، گویای این تکاپوی پر جوش و خروش بود .
 مسئولین و کارکنان اداره ورزش و جوانان و گروه های اعزامی از هیئت های ورزشی شهرستان شمیرانات ، همچنین ؛ ضمن حضور در حسینیه ی مبارکه جماران و عرض تسلیت به یادگار برومند رهبر کبیر انقلاب ( ره ) ، حجة الإسلام سید حسن خمینی حفظه الله تعالی ، یاد و خاطره ی مقتدای فقید انقلابیون و هم سنگران شهید ایشان در قیام تاریخی پانزده خرداد سال 1342 را پاس داشتند . 
 
آلبوم تصاویر گالری تصاویر

تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 خرداد 1398
  • ساعت 10
  • توسط اداره ورزش و جوانان فرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 6