En
تاریخ : سه شنبه 17 ارديبهشت 1398
کد 2827

کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق برای مربیان آموزشی مدارس برگزار شد

در تاریخ 10 اردیبهشت 98 کارشناس ناظر غذایی و آرایشی و بهداشتی واحد معاونت غذا ودارو در کارگاه آموزشی مبارزه باقاچاق کالا در منطقه 5 شهرداری تهران به عنوان مدرس شرکت و مباحث ارزشمندی را آموزش داد
 
 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شمیرانات کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق برای مربیان آموزشی مدارس برگزار شد.
در تاریخ 10 اردیبهشت 98 کارشناس ناظر غذایی و آرایشی و بهداشتی واحد معاونت غذا ودارو در کارگاه آموزشی مبارزه باقاچاق کالا در منطقه 5 شهرداری تهران  به عنوان مدرس شرکت و مباحث ارزشمندی را آموزش داد.
بنا به درخواست معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، کارشناس ناظر غذایی وآرایشی و بهداشتی شبکه با حضور در دبیرستان ستایش واقع در منطقه 5 شهرداری تهران کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق کالابرای 80 نفر از مربیان آموزشی مدارس این منطقه آموزش داد.
در این کارگاه در مورد تعریف کالاهای قاچاق ، اقلام سلامت محور،راه های شناسایی کالاهای قاچاق ،نظام ردیابی،رهگیری و کنترل اصالت اقلام،برچسب اصالت معتبر ، نشان سیب سلامت ،چراغ راهنمای تغذیه ای ،اقلام غذایی و آرایشی و بهداشتی مصداق قاچاق و همچنین استفاده از نرم افزار تی تک صحبت و به سوالات پاسخ داده شد.  
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 ارديبهشت 1398
  • توسط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 7