En
تاریخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1398
کد 2820

هم دلی ورزشکاران و جوانان شمیرانی با هم وطنان سیل زده

جامعه ورزش و جوانان شمیرانات نیز در کنار سایر هم میهنان دلسوز و همیشه حمایت گر ، جلوه هایی به یادماندنی از هم دلی با هم وطنان سیل زده ترسیم کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شمیرانات، جامعه ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات نیز در کنار سایر هم میهنان دلسوزو همیشه حمایت گر ، جلوه هایی دلنشین و به یادماندنی از پشتیبانی همه جانبه و هم دلی با هم وطنان سیل زده ترسیم کردند .
این اقدامات بشر دوستانه و تحسین برانگیز که از همان روزهای آغازین سال جدید در اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات کلید خورده و تاکنون نیز ادامه دارد ، با برگزاری نخستین جلسه ی شورای اداری سال 98 تحت عنوان تشکیل ستاد کمک رسانی به سیل زدگان ، آغاز شد .
فعالیت های اعضای ستاد کمک رسانی جامعه ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات  با حضور سبز مسئولین باشگاه های خصوصی و هم یاری مسئولین ، ورزشکاران و قهرمانان هیئت های ورزشی شمیرانات ، اعزام نخستین محموله ی اقلام و هدایای غیرنقدی این ستاد   به شهرستان پل دختر ( استان لرستان ) و مناطق سیل زده استان خوزستان را   در پی داشت .
این اعزام ، در روز چهارشنبه ( مورخ 24/01/98 ) ، هم زمان با  میلاد باسعادت قهرمان قهرمانان ، اسطوره وفا و جوان مردی ، ابوالفضل العباس   صلوات الله و سلامه علیه صورت پذیرفت . امید قمی به عنوان رئیس ستاد در شمیرانات   و بابک اسماعیلی به عنوان رئیس ستاد در  لواسانات ، کاروان اعزامی از این شهرستان راتا پایگاه قهرمانی استان تهران ( ورزشگاه جهان پهلوان تختی ) همراهی کردند ؛  و بدین ترتیب : سه دستگاه نیسان بارگیری شده در شمیرانات و یک دستگاه نیسان اعزامی از لواسانات ، با بدرقه ی معاونین و مدیران وزارت ورزش و جوانان ( دکتر احمدی ،  دکتر اسبقیان ، دکتر سطوتی و دکتر ناظمی ) ، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و معاونین ایشان ، و رؤسای ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های تابعه استان تهران ، در معیت 62 وانت بار ، کامیون و کانتینر دیگر ، به استان های   سیل زده اعزام شدند .
در راستای تداوم واجب دینی ، تکلیف شرعی و هنجار اجتماعی کمک به هم نوع ، بار دیگر در ایام ولادت با سعادت مقتدای جوانان غیور ایران زمین ، مولازاده ی    واجب التعظیم ، علی اکبر علیه السلام ، این بار جوانان شمیرانی به فراهم آوردن ملزومات مورد نیاز سیل زدگان ، مبادرت ورزیدند ؛ و محموله ی هدایای ایشان در روز سه شنبه   ( مورخ 10/02/98 ) از مقابل اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات بارگیری شد .
در روز بعد ، رئیس اداره ورزش و جوانان شمیرانات با همراهی گروه اعزامی از  این شهرستان ، در جشنواره « نشاط و امید در فصل هم دلی جوانان » که به مناسبت بزرگداشت هفته جوان و با هدف گل ریزان جامعه ورزش و جوانان استان تهران برای آسیب دیدگان سیل برگزار گردیده بود ، حضور یافت . امید قمی با این حضور ، در معیت معاونین و مدیران وزارت ورزش و جوانان و استانداری تهران ، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و معاونین ایشان  و رؤسای ادارات ورزش و جوانان حوزه ها و شهرستان های تابعه استان تهران ، کاروان کمک های مردمی جوانان ورزشکار و ورزش دوست استان تهران رااز سالن کشتی شهدای هفتم تیر بدرقه کرد .
لازم به ذکر است : حسین یحیائیان رئیس هیئت موتورسواری و اتوموبیل رانی شهرستان شمیرانات نیز با همراهی تعدادی از اعضای فعال مرتبط با هیئت ، همواره ضمن حضور در مناطق سیل زده ی کشور ، با ماشین های آفرود و کمک دار ، مشغول توزیع کمک های جمع آوری شده در بین سیل زدگان می باشند .

 
آلبوم تصاویرهم دلی ورزشکاران و جوانان شمیرانی با هم وطنان سیل زده

تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
تکریم و معارفه
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 ارديبهشت 1398
  • ساعت 15
  • توسط اداره ورزش و جوانان فرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 8
  • اداره ورزش و جوانان فرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • ویرایش شده
  • در دوشنبه 16 ارديبهشت 1398