En
تاریخ : دوشنبه 9 ارديبهشت 1398
کد 2802

همایش تقدیر از فعالان عرصه سلامت هفته سلامت توسط اموزش وپرورش منطقه یک

اداره آموزش وپرورش منطقه یک با مشارکت شبکه بهداشت ودرمان شمیرانات برنامه ای با موضوع تقدیر از فعالان در عرصه سلامت در تاریخ 98/02/04 در اردوگاه ابوذربا برنامه زمان بندی شده ای را به اجرا درآورد
به گزارش روابط عمومی اداره شبکه بهداشت و درمان شهرستان شمیرانات ،اداره آموزش وپرورش منطقه یک با مشارکت شبکه بهداشت ودرمان شمیرانات برنامه ای با موضوع تقدیر از فعالان در عرصه سلامت در تاریخ 98/02/04 در اردوگاه ابوذربا برنامه زمان بندی شده ای را به اجرا درآورد.
در برنامه فوق ،مهندس صادق پور رئیس آموزش و پرورش منطقه یک و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شمیرانات ،نماینده سلامت فرمانداری ،کارشناس بهداشت استان و کارشناس مسئولین واحد های  HSR،آموزش بهداشت -دهان و دندان و واحد سلامت نوجوانان ومدارس شبکه بهداشت و درمان شمیرانات حضور داشتند. محمودزاده معاون شبکه در مورد  هفته سلامت و اهداف سازمان جهانی بهداشت و روز شمار آن سخنرانی نموده و بر اجزا و اصول مراقبت PHC بر مشارکت های اجتماعی تاکید نمود. سپس دکتر پارساپور با بیان اهداف هفته سلامت؛ بر مسئله حوادث و بحران تاکید کرد وی گفت  :  اهمیت مشارکت اجتماعی آنقدر زیاد است که امسال یکی از روزهای هفته سلامت برای  مشارکت اجتماعی و برنامه ریزی در این خصوص  قرار داده شده است.
گفتنی است در برنامه فوق چهار  ایستگاه سلامت با عناوین غربالگری قند و فشارخون ،تن سنجی و مشاوره تغذیه با حضور پزشک متخصص خانواده در صورت ارجاع تیم قرار داده شد . 48 مورد غربالگری ،15 معاینه دانش اموزی ،13 مورد مشاوره تغذیه و 10 مورد ویزیت پزشک و 120 نفر آموزش انجام پذیرفت .
در پایان مهندس صادق پور ازمدیر و معاون و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شمیرانات و مراقبین سلامت مدارس تقدیر نمود..

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 9 ارديبهشت 1398
  • توسط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 15