En
تاریخ : شنبه 24 فروردين 1398
کد 2762

دیدار فرماندار شمیرانات و نماینده مجلس با امام جمعه لواسانات

دیدار فرماندار شمیرانات و نماینده مجلس با امام جمعه لواسانات

به مناسبت فرا رسیدن سال نو، دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات وسیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با امام جمعه لواسانات دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات حجت الاسلام سید سعید لواسانی در این نشست ضمن تقدیر از زحمات مسئولان حاضر در بحران اخیر بارندگی ها اظهار داشت: تلاش مستمر مدیران و نیروهای خدماتی و اجرایی منجر به پیشگیری از تلفات جانی و کاهش خسارات شد که مردم نیز این زحمات را دیده اند و قدردان هستند.
وی افزود: اگر دید مسئولان به برخی از مسائل کشور و مدیریت تغییر کند و اشتباهات گذشته تکرار نشود بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد.
خطیب جمعه لواسان با اشاره به ساخت و سازهای بی رویه و غیرمجاز بیان داشت: قانون گذاران می توانند با وضع قوانین شفاف به مسئولان اجرایی کمک کرده و از تخلفات احتمالی جلوگیری کنند.
دکتر سیاوش شهریور نیز در ادامه گفت: بسیاری از مردم به دلیل کم آبی در برخی مناطق در حال مهاجرت بوند که حمدالله بارش های اخیر با تمام خساراتی که به بار آورد نعمت بشمار می آید.
نماینده عالی دولت در شمیرانات افزود: تعطیلی مراکز صنفی، تفریحی و امامزاده صالح منجر به این شد که هیچ تلفات جانی متوجه شهرستان نشود.
وی تاکید کرد: قوانین جامع و کامل به همراه نظارت قوی می تواند مانع بروز تخلفات احتمالی و یا مشکلات متعدد شود.
این مقام مسئول اذعان داشت: سیلاب های اخیر و اقدام آمریکا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منجر به اتحاد بیشتر مردم شده است.
سیده فاطمه ذوالقدر نیز بیان داشت: باید تلاش کرد تا در مدیرت بحران یک قانون واحد مسائل را پوشش دهد تا مسئولان مختلف بتوانند هماهنگ باشند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 24 فروردين 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 64