En
تاریخ : شنبه 25 اسفند 1397
کد 2653

برگزاری دومین جلسه شورای اداری بهزیستی شمیرانات

برگزاری دومین جلسه شورای اداری بهزیستی شمیرانات

دومین جلسه شورای اداری در سال جاری با حضور دکتر ناجی یلالی مدیر بهزیستی شهرستان شمیرانات ، معاونین تخصصی ، مسئولین دفاتر و سرپرست های مراکز در ستاد بهزیستی شمیرانات برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان شمیرانات برگزاری دومین   جلسه شورای اداری بهزیستی شمیرانات
دومین  جلسه شورای اداری در سال جاری  با حضور دکتر ناجی یلالی مدیر بهزیستی شهرستان شمیرانات ، معاونین تخصصی ، مسئولین دفاتر و سرپرست های مراکز در ستاد بهزیستی شمیرانات برگزار گردید .
به گفته روابط عمومی بهزیستی شمیرانات در این جلسه مدیر بهزیستی از زحمات تمامی حوزه ها در این یکسال و تلاش همه همکاران چه بصورت درون سازمانی و چه بصورت برون سازمانی درچهارچوب  اهداف سازمان وراستای خدمت رسانی به  جامعه هدف تشکر و قدردانی کردند .
 ناجی یلالی  اذعان داشتند در طی این یکسال با توجه به شرایط کنونی جامعه  و تحریم ها سالی بسیار سخت را پشت سر گذاشتیم ولی این سختیها با درایت و صبوری تک تک همکاران و همچنین هماهنگی بین بخشی توانستیم این بار سنگین را به  مقصد برسانیم ایشان ضمن تشکر مجدد از همه حوزه ها و معاونت های تخصصی و سرپرست های مراکز تحت پوشش  ، ارزوی سلامتی ، تندرستی را برای تک تک همکاران از خداوند بزرگ خواستار هستند .
 به گفته روابط عمومی در این جلسه  از چهار نفر از مسئولین که امسال به افتخار بازنشستگی نیز نائل     می شوند قدردانی و تشکر شد .  
  • نوشته شده
  • در شنبه 25 اسفند 1397
  • توسط اداره بهزیستی فرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 23