En
تاریخ : يکشنبه 19 اسفند 1397
کد 2631

تهیه برنامه آموزشی نوروزی با همکاری شبکه خبر

تهیه برنامه آموزشی نوروزی با همکاری شبکه خبر

واحد بهداشت محیط شبکه با همکاری شبکه خبر، یک برنامه آموزشی نوروزی با موضوع بهداشت در سفر ، توصیه های بهداشتی ،رعایت نکات بهداشتی لازم در هنگام سفر و استفاده از رستورانهای بین راهی به منظور پیشگیری از بیماریهای منتقله از آب و غذا و اطلاع رسانی سامانه 190 تهیه کرد
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان شمیرانات واحد بهداشت محیط شبکه با همکاری شبکه خبر، یک برنامه آموزشی نوروزی با موضوع بهداشت در سفر ، توصیه های بهداشتی ،رعایت نکات بهداشتی  لازم در هنگام سفر و استفاده از رستورانهای بین راهی به منظور پیشگیری از بیماریهای منتقله از آب و غذا و اطلاع رسانی سامانه 190  تهیه کرد.
در این برنامه آموزشی که در ایام نوروز98 و همزمان با مسافرتهای نوروزی هموطنان عزیز پخش خواهد شد ، تعدادی از رستورانهای بین راهی مسیر رودبار قصران و لواسانات با حضور دستگاههای نظارتی شهرستان شمیرانات شامل سازمان تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف و .... بازرسی شدند.
در بازدیدهای انجام شده با استفاده از تجهیزات پرتابل بازرسی کارشناسان بهداشت محیط شبکه مواد غذایی فرآوری شده و درحال عرضه توسط رستورانها را مورد سنجش قرار داده و مقادیر متنابهی مواد غذایی غیر قابل مصرف نیز معدوم کردند . همچنین برای دو رستوران غیر بهداشتی که به اخطارهای بهداشتی توجهی نکرده  و در شرایط غیر بهداشتی فعالیت می نمودند؛اخطار تعطیل موقت صادر شد .
لازم به ذکر است نظارت بهداشتی کارشناسان ناظر شبکه از مراکز گردشگری ،رستوران ها و قنادی ها تا 20 فروردین 1398 در ساعات اداری و غیر اداری و روزهای تعطیل با قوت ادامه خواهد داشت.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 اسفند 1397
  • توسط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 11