En
تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397
کد 2438

فرماندار شمیرانات : مسئولان آموزش و پرورش باید علاوه بر مباحث درسی توجه ویژه ای به مهارت آموزی داشن آموزان در حوزه های مختلف داشته باشند

فرماندار شمیرانات : مسئولان آموزش و پرورش باید علاوه بر مباحث درسی توجه ویژه ای به مهارت آموزی داشن آموزان در حوزه های مختلف داشته باشند

دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات در مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه زنگ کارآفرینی و تعاون با محوریت دست ساخته های هنرجویان فنی و حرفه ای و کاردانش منطقه یک "شمیران" گفت: مسئولان آموزش و پرورش باید علاوه بر مباحث درسی توجه ویژه ای به مهارت آموزی داشن آموزان در حوزه های مختلف داشته باشند.
به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات  دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات در مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه زنگ کارآفرینی و تعاون با محوریت دست ساخته های هنرجویان فنی و حرفه ای و کاردانش منطقه یک "شمیران" در محل فرهنگسرای ملل گفت: مسئولان آموزش و پرورش باید علاوه بر مباحث درسی توجه ویژه ای به مهارت آموزی داشن آموزان در حوزه های مختلف داشته باشند.

دکترسیاوش شهریور با تاکید بر اهمیت آموزش های متعدد مهارت زندگی به نوجوانان ابراز کرد: استواری جامعه ایرانی مدیون بنیان محکم خانواده هاست که امروزه جهت حفظ این سرمایه اجتماعی ارزشمند باید تمام اهتمام خود را به کار گیریم.

وی تصریح کرد: برپایی نمایشگاه های متعدد دست ساخته های دانش آموزان می تواند منجر استعداد یابی، تقویت خلاقیت، رقابت سالم و کارآفرینی آنها از سنین پایین شود.

نماینده عالی دولت در شمیرانات بیان داشت: مهم ترین دستاورد دولت رضایت عمومی ست که با برقراری امنیت، ایجاد اشتغال و رفاه عمومی به دست می آید.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: دولتمردان باید بازخورد اقدامات و عملکرد خود را میان مردم بسنجند تا بتوانند در مسیر درست حرکت کنند.

به گزارش این روابط عمومی  ، در نمایشگاه زنگ کارآفرینی و تعاون، دانش آموزان ۱۱ مدرسه فنی حرفه ای و کاردانش دخترانه و پسرانه منطقه یک تهران دست سازه های خود را از ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه به نمایش گذاشته اند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 44