En
تاریخ : دوشنبه 22 بهمن 1397
کد 2433

فرماندار شمیرانات: تا زمانی که مردم پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، تمام توطئه ها و نقشه های دشمنان نقش بر آب خواهد شد

فرماندار شمیرانات: تا زمانی که مردم پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، تمام توطئه ها و نقشه های دشمنان نقش بر آب خواهد شد

دکترشهریور فرماندار شهرستان شمیرانات در سخنرانی راهپیمایی ۲۲بهمن بخش لواسانات گفت: تا زمانی که این مردم پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، تمام توطئه ها و نقشه های دشمنان نقش بر آب خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات  در راهپیمایی 22 بهمن در بخش لواسانات گفت: امروز تمام جهانیان شاهد عظم آهنین این ملت بزرگ در دفاع از آرمان ها و ارزش های 40 سال مقاومت دلیرانه در جای جای این سرزمین مقدس بودند.
دکنرسیاوش شهریور افزود: با حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز، سرافرازی شهدا و انقلاب اسلامی باری دیگر خاری بر چشمان استکبار جهانی و متحدانشان شد.
نماینده عالی دولت در شمیرانات تاکید کرد: تا زمانی که این مردم پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، تمام توطئه ها و نقشه های دشمنان نقش بر آب خواهد شد.
این مقام مسئول گفت: امروز ما هر چه بیشتر به وحدت، هم افزایی و همبستگی نیاز داریم؛ مسئولان و مردم باید تلاش کنن با توجه به منویات مقام معظم رهبری دشمنان را ناکام و جامعه را به اهداف والای اسلامی خود برسانند.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 22 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 56