En
تاریخ : يکشنبه 14 بهمن 1397
کد 2397

افتتاح مرکز نسیم مهر آفرین ( شلتر ، سرپناه )

افتتاح مرکز نسیم مهر آفرین ( شلتر ، سرپناه )

افتتاح مرکز نسیم مهر آفرین ( شلتر ، سرپناه ) در در دومین روز از دهه مبارک فجر

مرکز نسیم مهر آفرین در منطقه  فرح زاد با حضور  بیات نژاد مدیرکل محترم بهزیستی استان تهران و جوادی معاون پیشگیری استان تهران و دکتر ناجی یلالی مدیربهزیستی شمیرانات و جمعی از کارشناسان  در دومین روز از دهه مبارک فجر  افتتاح گردید .
به گزارش روابط عمومی  اداره بهزیستی شهرستان  این مرکزسر پناه شبانه ،  که ظرفیتی بالغ بر 30 نفر را دارد شامل خدمات اسکان شبانه ، غذای گرم ، استحمام و برنامه های آموزشی و گروه درمانی توسط کارشناسان مددکار و روانشناس می باشد .
بنا به گفته کوروش گرامی مدیر مرکز نسیم مهر آفرین  و کارشناس  مددکاری که از سال 87 در دره فرح زاد فعالیت اجتماعی خود را در  راستای بهبود معتادین و جلوگیری از آسیب بیشتر برای این جامعه هدف  انجام می دهد  و با اعتماد سازی از طریق شورا یاری و امناء حسینیه فرحزاد و اهالی این منطقه فعالیت  خود را  به شکل DIC  یا مرکز گذری و باشگاه مثبت و تیم سیار وابسته به مرکز و شلتر با هدف توانمند سازی ارائه خدمات به جامعه هدف را دارد .
درادامه مدیر کل  بهزیستی استان تهران در خصوص فرهنگ سازی جامعه و تغییر نگاه ها نسبت به این گروه و تمرکز برتوانمند سازی مطالبی را بیان داشتند .در زمان افتتاحییه تعدادی از مددجویان بهبود یافته نیز حضور داشتند ..

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 بهمن 1397
  • توسط اداره بهزیستی فرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 55