En
تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397
کد 2168

بمناسبت هفته نیروی انتظامی، تجلیل فرماندار شمیرانات از سرکلانتر و مسئولین رده های انتظامی شهرستان

بمناسبت هفته نیروی انتظامی، تجلیل فرماندار شمیرانات از سرکلانتر و مسئولین رده های انتظامی شهرستان

در این مراسم که با حضور دکتر شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات در محل سالن اجتماعات سرکلانتری یکم فاتب برگزار شد سرهنگ مرادی فرمانده سرکلانتری یکم فاتب ضمن ارائه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی شهرستان از فرماندار شمیرانات جهت برپایی این مراسم تقدیر نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات در مراسمی که بمناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار گردید گفت: با سلام و درود به روان پاک شهدا بویژه شهدای گرانسنگ نیروی انتظامی و خداقوت به همه شما دلاورمردان ایران سرافراز اسلامی، اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به شما فرماندهان، افسران و سربازان جان بر کف درخواست دارم با توجه به وضعیت مشکلات مردم در کنار حفظ آرامش و امنیت، با رعایت حقوق شهروندی و رعایت اخلاق و احترام به مراجعه کنندگان همچنان گذشته در ایجاد سرمایه اجتماعی و اعتماد و خوشحالی مردم کوشا باشید.

وی یادآور شد: هفته نیروی انتظامی زمان مناسبی برای افزایش الفت و همگرایی میان شهروندان و پلیس است. بی تردید آرامش و امنیت کشورمان مرهون تلاش های شبانه روزی شما عزیزان بوده و همدلی و یکپارچگی و تعامل شما با دیگر دستگاه های اجرایی و امنیتی شهرستان قابل تقدیر است.

وی در پایان افزود: از خداوند برای همه شما بزرگواران بابت مجاهدت ها و از خانواده های محترمتان بابت صبر و شکیبایی و همراهی قدردانی و تشکر می نمایم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 110