En
تاریخ : سه شنبه 21 فروردين 1397
کد 1945

فرماندار شمیرانات: باید از ظرفیت نخبگان شمیرانات در پیشرفت این شهرستان استفاده شود

فرماندار شمیرانات: باید از ظرفیت نخبگان شمیرانات در پیشرفت این شهرستان استفاده شود

دکتر شهریورفرماندار شهرستان شمیرانات گفت: باید از ظرفیت نخبگان شمیرانات در پیشرفت این شهرستان استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات  دکترسیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات  در جمع نخبگان شهرستان شمیرانات طی سخنانی ملت ایران را ملتی مقاوم، عاشق، دانا و دین خواه دانست و گفت: امروز ما میراث دار انقلابی هستیم که خون 330هزار نفر از پاک ترین جوان های این کشور به پای آن ریخته شده است.

وی بر یافتن راهکارهایی برای استمرار انقلاب و آرمان خواهی در کشور با کمک نخبگان تاکید کرد و گفت: مقاومت در برابر بیگانگان و گفتگو ملی و محلی و درون شهرستانی با نگاه محله محور، مساله محور و دانایی محور باید در شمیرانات ترویج شود.

فرماندار شمیرانات اضافه کرد: نخبگان شمیرانات به عنوان دیدبانان و کسانی که اوضاع را رصد کرده و می توانند معماران توسعه پایدار شهرستان باشند، به کمک حاکمان محلی آمده و با هم افزایی روزگار، راه و موقعیت جدید و بالنده ای خلق کنند، تا شهرستان شمیرانات به بهترین شهرستان استان تهران و کشور تبدیل شود، در این مسیر به کمک همه فضلا و علما نیاز داریم.

وی افزود: باید از ظرفیت های همه نخبگان شمیرانات بهره مند شویم و در این مسیر باید جلسه با نخبگان این شهرستان ادامه دار باشد.

فرماندار شمیرانات تاکید نمود: در دوره گذار و حساس کنونی کشور از مسیر سنت به تجدد تنها راه تحقق آرمان های والای نظام اسلامی و مبارزه با فساد و تبعیض و افزایش دامنه اطلاعات و دانش عمومی مردم و نهادینه ساختن روحیه استقلال طلبی و دین باوری در کشور، حضور گسترده و موثر اقشار مردم در کنار دولت و استفاده از استعداد و پتانسیل فراوان قشر فرهیخته و نخبه کشور در حوزه تصمیم سازی و تصمیم گیری است.

وی افزود:باید با نگاهی دانایی محور،محله محور و دلسوزانه زمینه را برای توسعه شهرستان شمیرانات با حضور اقشار مردم شهرستان و اشتغالزایی برای جوانان مهیا نماییم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 فروردين 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 120