En
تاریخ : سه شنبه 14 مرداد 1393
کد 104

خانمحمدی، فرماندار شهرستان شمیرانات در همایش غزه نماد مقاومت:وحشت رژیم صهیونیستی از مقاومت مردم غزه، مایه شکست و نابودی آنان است/شهروندان خداجوی شهرستان شمیرانات همگام با همه مردم دنیا از مردم غیور غزه حمایت میکنند

فرماندار شهرستان شمیرانات با تاکید بر اینکه غزه و مردم مقاوم این شهر تنها نیستند و همه مردم آزاده دنیا همصدا و همدل با آنان فریاد ظلم ستیزی سر میدهند، گفت: شهروندان و مردم خداجوی شمیرانات نیز همگام با مردم آزاده دنیا ،از مردم غیور و مقاوم غزه حمایت کرده و فریاد ظلم ستیزی خود را به اشکال گوناگون به گوش جهانیان میرسانند.

عزت الله خانمحمدی در همایش غزه نماد مقاومت در مجتمع فرهنگی اوشان در بخش رودبارقصران در گفتگو با خبرنگاران ، وحشت رژیم صهیونیستی از مقاومت مردم غزه را مایه شکست و نابودی آنان دانست.

خانمحمدی گفت:  یکپارچگی و اتحاد مسلمانان ، حمایت همه جانبه از مقاومت مردم نستوه غزه، حتماً سرافکندگی و اضحملال رژیم جعلی صهیونیستی را بدنبال خواهد داشت.

وی دفاع از مردم بی دفاع غزه را یک وظیفه انسانی همه مردم دانست و با ذکر اینکه بی تفاوتی برخی کشورهای اسلامی در برابر این جنایت در حافظه تاریخ ثبت خواهد شد و این رویکرد مایه شرمساری آنان خواهد بود ، تصریح کرد:  هم اکنون در حمایت از مردم غیور و بی دفاع غزه اتفاق نظر جهانی وجود دارد .

فرماندار شمیرانات  با انتقاد از بی توجهی مجامع بین المللی و نهادهای حقوق بشری نسبت به جنایات صورت گرفته در سرزمین های اشغالی و در غزه ، اظهار داشت : امروز مردم شمیرانات همگام با همه مردم شهرهای کشور با پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنار مردم مظلوم غزه قراردارند.


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 مرداد 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 161