En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ساداتی: ظرفیت روستای پس قلعه در جذب توریست بی‌نظیر است

ساداتی: ظرفیت روستای پس قلعه در جذب توریست بی‌نظیر است فرماندار شمیرانات در دیدار با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای پس قلعه با اشاره به اهمیت جذب توریست، بر استفاده از ظرفیت های بی‌نظیر این روستا در حوزه گردشگری و توریستی تاکید کرد‌.
دوشنبه 26 خرداد 1399

ساداتی: فرهنگ وقف در شمیرانات نهادینه شود

ساداتی: فرهنگ وقف در شمیرانات نهادینه شود فرماندار شمیرانات در دیدار با میرکریمی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با اشاره به اهمیت وقف بر لزوم برنامه ریزی برای ترویج و نهادینه کردن این مهم تاکید کرد.
دوشنبه 26 خرداد 1399

ساداتی: سهل انگاری در حوزه پدافند غیرعامل، صدمات غیرقابل جبرانی به بار می‌آورد

ساداتی: سهل انگاری در حوزه پدافند غیرعامل، صدمات غیرقابل جبرانی به بار می‌آورد فرماندار شمیرانات ضمن تاکید بر توجه ویژه مسئولان نسبت به مسائل حوزه پدافند غیرعامل گفت: قصور و سهل انگاری در این حوزه صدمات و ضربات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت که متوجه جمعیت بسیاری نیز می‌شود، لذا بی توجهی در این بخش به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
دوشنبه 26 خرداد 1399

فعالیت انجمن ادبیات داستانی "خامه" شمیرانات از سر گرفته شد

فعالیت انجمن ادبیات داستانی "خامه" شمیرانات از سر گرفته شد رئیس اداره فرهنگ و ارشد اسلامی شمیرانات گفت: انجمن ادبیات داستانی "خامه" پس از گذشت ۴ ماه تعطیلی و تاخیر پیش آمده بهدلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، اولین جلسه خود را برگزار کرد.
دوشنبه 26 خرداد 1399

....

زیرساخت های لازم برای قشر کم توان جسمی فراهم شود

زیرساخت های لازم برای قشر کم توان جسمی فراهم شود معاون توانبخشی بهزیستی شمیرانات اعلام کرد: با توجه به اینکه جامعه رو به سالمندی است باید با برنامه ریزی های مناسب در تمامی ادارات زیر ساخت های لازم برای انجام امور روزانه جانبازان، سالمندان و جامعه هدف بهزیستی از جمله معلولان و نابینایان را فراهم سازیم.
دوشنبه 26 خرداد 1399

برگزاری مسابقه داستان نویسی با موضوع پیشگیری از اعتیاد در شمیرانات

برگزاری مسابقه داستان نویسی با موضوع پیشگیری از اعتیاد در شمیرانات رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات اعلام کرد: در راستای اجرای طرح ملی مبارزه همه جانبه با مواد مخدر و روانگردان ­ها، مسابقه داستان نویسی با موضوع «آسیب های اعتیاد و مواد مخدر» برگزار می شود.
دوشنبه 26 خرداد 1399

۸ هزار متر مربع از اراضی ملی شمیرانات آزادسازی شد

۸ هزار متر مربع از اراضی ملی شمیرانات آزادسازی شد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: ۸ هزار مترمربع از اراضی ملی بخش رودبار قصران طی ۴ روز اخیر رفع تصرف شد.
يکشنبه 25 خرداد 1399

فرماندار شمیرانات بر لزوم بازنگری طرح هادی روستاها تاکید کرد

فرماندار شمیرانات بر لزوم بازنگری طرح هادی روستاها تاکید کرد فرماندار شمیرانات با بیان اینکه عمده مشکلات روستایی شهرستان در حوزه تهیه و بازنگری طرح هادی است، گفت: مهاجرت معکوس به سمت روستاهای شمیرانات و رشد جمعیت نیاز شهرستان برای بازنگری طرح های هادی را تشدید می‌کند.
يکشنبه 25 خرداد 1399

یک و نیم هکتار از اراضی شمیرانات در آتش سوخت

یک و نیم هکتار از اراضی شمیرانات در آتش سوخت رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: حوالی ظهر امروز، یک و نیم هکتار از اراضی پلاک زردبند (گردنه قوچک) دچار حریق شد.
يکشنبه 25 خرداد 1399

وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شمیرانات بررسی شد

وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شمیرانات بررسی شد رئیس جهاد کشاورزی شمیرانات اعلام کرد: سرپرست یگان حفاظت اراضی کشاورزی استان تهران با حضور در این شهرستان به بررسی وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز، اجرای احکام و امکانات نیروهای گشت منطقه پرداخت.
يکشنبه 25 خرداد 1399