En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حق السهم کتابخانه های عمومی شمیرانات از شهرداری ها مجدانه پیگیری می‌شود

حق السهم کتابخانه های عمومی شمیرانات از شهرداری ها مجدانه پیگیری می‌شود رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شمیرانات اعلام کرد: حق السهم کتابخانه های عمومی شهرستان از شهرداری‌های تابع مجدانه در دست پیگیری است.
پنجشنبه 2 مرداد 1399

امام جمعه لواسان: شناسایی خانواده‌های آسیب دیده از بحران کرونا در موج دوم ادامه دارد

امام جمعه لواسان: شناسایی خانواده‌های آسیب دیده از بحران کرونا در موج دوم ادامه دارد امام جمعه لواسان با اشاره به موج دوم کرونا بر ضرورت توجه بیشتر در حمایت از خانواده‌های آسیب‌دیده ناشی از این بحران تاکید کرد.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

قدردانی اهالی لواسان از امام جمعه بخش

قدردانی اهالی لواسان از امام جمعه بخش جمعی از اهالی لواسان و اولیای متوفیان مدفون در آرامستان تپه سرخه نجارکلا با صدور پیامی از پیگیری‌های حجت‌الاسلام سید سعید لواسانی، امام جمعه لواسانات در مساله این آرامستان قدردانی کردند.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

برای اولین بار در کشور؛

طرح جایگزینی خودروهای داخلی با خودروهای خارجی مدیران شهری شمیرانات

طرح جایگزینی خودروهای داخلی با خودروهای خارجی مدیران شهری شمیرانات فرماندار شمیرانات دستور داد: با تصویب شوراهای اسلامی شهرهای لواسان، اوشان فشم میگون و شمشک دربندسر بایستی به سرعت خودروهای داخلی جایگزین خودروهای خارجی مدیران این ۳ شهر شوند.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

ساداتی: با تقویت دولت الکترونیک، هزینه‌ها را کاهش دهیم

ساداتی: با تقویت دولت الکترونیک، هزینه‌ها را کاهش دهیم فرماندار شمیرانات با تاکید بر اهمیت لزوم تقویت دولت الکترونیک در کشور گفت: تقویت بستر این مهم منجر به توسعه کشور و کاهش هزینه‌ها و عبور و مرور مردم در سازمان‌ها و ادارات می‌شود.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

گیت آرامستان تپه سرخه لواسان برداشته شد

گیت آرامستان تپه سرخه لواسان برداشته شد امام جمعه لواسانات اعلام کرد: گیت آرامستان تپه سرخه (محله نجارکلا) ظهر امروز (چهارشنبه) با تلاش مسئولان منطقه و هماهنگی قضائی تهران، با حکم رئیس حوزه قضائی بخش توسط عوامل شهرداری با حضور نیروی انتظامی برداشته شد.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

ساداتی: به همت خیران، دو زوج به خانه بخت رفتند

ساداتی: به همت خیران، دو زوج به خانه بخت رفتند فرماندار شمیرانات اعلام کرد: همزمان با سالروز ازدواج نورانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)، به همت خیران و حامیان کمیته امداد خمینی (ره) شهرستان، دو زوج جوان راهی خانه بخت شدند.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

تولیت جدید آستان امامزاده صالح (ع) معرفی شد

تولیت جدید آستان امامزاده صالح (ع) معرفی شد "حجت‌الاسلام احسان بی‌آزار تهرانی"، امروز (چهارشنبه) با حکمی از سوی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی جدید آستان مقدس امامزاده صالح (ع) تهران منصوب شد.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

ساداتی: آگاهی بخشی، عاملی موثر در مبارزه با قاچاق کالا و ارز است

ساداتی: آگاهی بخشی، عاملی موثر در مبارزه با قاچاق کالا و ارز است فرماندار شمیرانات تاکید کرد: برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید در راستای آگاهی بخشی عمومی شهروندان برنامه‌ریزی‌های کارشناسی و فرهنگی داشته باشیم، چرا که توجه به این امر منجر به تحقق اهداف این کمسیون می‌شود.
سه شنبه 31 تير 1399

فرماندار شمیرانات: شهروندان مستندات زمین‌خواری شمشک دربند‌سر را گزارش کنند

فرماندار شمیرانات: شهروندان مستندات زمین‌خواری شمشک دربند‌سر را گزارش کنند فرماندار شمیرانات با بیان اینکه تا این لحظه تخلغی در سیستم قضائی ثبت نشده است، خطاب به شهروندان درخواست کرد تا گزارشات زمین خواری در شمشک دربندسر را اعلام کنند.
سه شنبه 31 تير 1399