En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار شمیرانات: در راستای پیشگیری از آسیب‌های حوادث، شهروندان را آموزش ‌می‌دهیم

فرماندار شمیرانات: در راستای پیشگیری از آسیب‌های حوادث، شهروندان را آموزش ‌می‌دهیم فرماندار شمیرانات تاکید کرد: با توجه به وضعیت شهرستان که بستری برای بروز بیشتر حوادث را دارا است، در راستای کاهش آسیب‌‌های جانی و مالی، طرحی برای آموزش شهروندان در مقابل توادثی مانند زلزله به زودی اجرا خواهیم کرد.
يکشنبه 5 مرداد 1399

رئیس قوه قضاییه: ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها باید اصلاح شود

رئیس قوه قضاییه: ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها باید اصلاح شود رئیس قوه قضاییه با اشاره به مساله طرح کشوری اجرای احکام و لزوم اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها گفت: ۲۵۰ هزار حکمی که از ماده ۱۰۰ در استان‌های مختلف مبنی بر تخریب یا جریمه صادر شده، باید بررسی و تکلیف روشن شود.
يکشنبه 5 مرداد 1399

استاندار تهران: جدیت در پیشگیری و آگاه سازی مردم ساخت و سازهای غیر مجاز را کاهش می دهد

استاندار تهران: جدیت در پیشگیری و آگاه سازی  مردم ساخت و سازهای غیر مجاز را کاهش می دهد استاندار تهران در بازدید از بخشداری لواسانات گفت: جدیت در پیشگیری و آگاه سازی مردم به قوانین درصد بالایی از ساخت و سازهای غیر مجاز را کاهش می دهد.
يکشنبه 5 مرداد 1399

هیات مذهبی خیمه الرقیه (س) در شمیرانات اقدام به توزیع جهیزیه کرد

هیات مذهبی خیمه الرقیه (س) در شمیرانات اقدام به توزیع جهیزیه کرد رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات اعلام کرد: به مناسبت فرا رسیدن سالروز ازدواج پربرکت حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)، دومین مرحله توزیع جهیزیه برای نو عروسان، توسط هیئت مذهبی خیمه الرقیه (س) شهرستان به انجام رسید.
يکشنبه 5 مرداد 1399

بیان مسائل لواسانی‌ها از رئیس قوه قضائیه از زبان امام جمعه

بیان مسائل لواسانی‌ها از رئیس قوه قضائیه از زبان امام جمعه حجت‌السلام سید سعید لواسانی، امام جمعه لواسانات روز یکشنبه در نشست اختصاصی با رئیس قوه قضائیه حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به تشریح مشکلات لواسانات و درخواست‌های شهروندان پرداخت.
يکشنبه 5 مرداد 1399

امام جمعه رودبار قصران: نماز جمعه در ترویج طرح مواسات نقش موثری ایفا کرد

امام جمعه رودبار قصران: نماز جمعه در ترویج طرح مواسات نقش موثری ایفا کرد امام جمعه رودبار قصران تاکید کرد: نماز جمعه در طرح مواسات (یاری نیازمندان در زمان شیوع ویروس کرونا به تاکید مقام معظم رهبری) بسیار سربلند عمل کرد و در این شهرستان و طی ۳ مرحله تاکنون منجر به توزیع بیش از یکهزار و ۵۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شد.
يکشنبه 5 مرداد 1399

مبارزه با فساد، مهمترین اقدام اجتماعی نماز جمعه لواسان

مبارزه با فساد، مهمترین اقدام اجتماعی نماز جمعه لواسان امام جمعه لواسانات با اشاره به فعالیت‌های اجتماعی نماز جمعه منطقه گفت: مهمترین اقدام اجتماعی ما جریان عدالتخواهی و مبارزه با فساد در زمینه‌های مختلف بویژه زمین‌خواری و کوه‌خواری است که بحمدالله نتایج مطلوبی نیز به همراه داشته است.
يکشنبه 5 مرداد 1399

885 مترمربع از اراضی ملی حفاظت شده البرز مرکزی آزادسازی شد

885 مترمربع از اراضی ملی حفاظت شده البرز مرکزی آزادسازی شد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شمیرانات اعلام کرد: 885 مترمربع از اراضی ملی منطقه حفاظت شده البرز مرکزی به دستور رئیس حوزه قضائی رودبار قصران رفع تصرف شد و به دولت بازگشت.
شنبه 4 مرداد 1399

بالغ بر 2 هزار متر مربع از اراضی ملی منطقه حفاظت شده ورجین آزادسازی شد

بالغ بر 2 هزار متر مربع از اراضی ملی منطقه حفاظت شده ورجین آزادسازی شد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شمیرانات اعلام کرد: یکهزار و 985 متر مربع از اراضی ملی منطقه حفاظت شده ورجین به دستور رئیس حوزه قضائی رفع تصرف شد.
شنبه 4 مرداد 1399

امام جمعه: شهردار لواسان ایجاد آرامستان عمومی را در اولویت قرار دهد

امام جمعه: شهردار لواسان ایجاد آرامستان عمومی را در اولویت قرار دهد امام جمعه لواسانات تاکید کرد: لازم است، شهردار لواسان آرامستان عمومی شهر را ایجاد کند؛ زشت است برای شهری همچون لواسان که فاقد این نیاز ضروری است.
جمعه 3 مرداد 1399