En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به مناسبت ماه مبارک رمضان:

پویش کتابخوانی از داستان های قرآنی در شمیرانات برگزار می شود

پویش کتابخوانی از داستان های قرآنی در شمیرانات برگزار می شود انجمن ادبیات داستان خامه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات پویش مجازی کتابخوانی از داستان های قرآنی را در سطح شهرستان برگزار می کند.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1399

ملاقات مردمی و پاسخگویی حضوری فرماندار شمیرانات برگزار شد

ملاقات مردمی و پاسخگویی حضوری فرماندار شمیرانات برگزار شد سید مهدی ساداتی روز یکشنبه با تعدادی از شهروندان شمیرانات بصورت حضوری دیدار و گفتگو کرد و دستورات قانونی لازمه را صادر کرد.( گزارش تصویری )
يکشنبه 21 ارديبهشت 1399

شبکه بهداشت شمیرانات ۱۰۰ بسته حمایتی توزیع کرد

شبکه بهداشت شمیرانات ۱۰۰ بسته حمایتی توزیع کرد همزما با سالروز میلاد امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرم شبکه بهداشت و درمان شمیرانات با همکاری مدیر عامل شهرک شهید محلاتی، اقدام به توزیع ۱۰۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی بین نیازمندان حمایت تغذیه ای کرد.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1399

۴ کوهنورد گمشده در شمیرانات نجات یافتند

۴ کوهنورد گمشده در شمیرانات نجات یافتند رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات اعلام کرد: ۴ نفر از کوهنوردانی که شب گذشته (شنبه) در منطقه بند یخچال شهرستان مفقود شدند، با تلاش امدادگران هلال احمر رویت و نجات یافتند.
يکشنبه 21 ارديبهشت 1399

ساداتی: پاسخگویی به مطالبات مردم اولویت امور پرسنل باشد

ساداتی: پاسخگویی به مطالبات مردم اولویت امور پرسنل باشد فرماندار شهرستان شمیرانات تاکید کرد: پاسخگویی شفاف و دقیق به مطالبات و درخواست های مراجعان باید در اولویت تمام امور کارکنان اداری باشد.
شنبه 20 ارديبهشت 1399

ساداتی: مدیریت بحران با هلال احمر شناخته شده است

ساداتی: مدیریت بحران با هلال احمر شناخته شده است فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: جمعیت هلال احمر در زمره نهادهایی است که بلافاصله در حوادث حاضر می شود و برای تمام اقشار جامعه یادآور مدیریت بحران است.
شنبه 20 ارديبهشت 1399

ساداتی: کمیته امداد نمود دستگیری از نیازمندان است

ساداتی: کمیته امداد نمود دستگیری از نیازمندان است فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) در نظام مقدس جمهوری اسلامی نماد حمایت و دستگیری از قشر کمتر برخوردار جامعه است.
شنبه 20 ارديبهشت 1399

ساداتی: پروفسور حسابی گنجینه علمی، تاریخی و فرهنگی است

ساداتی: پروفسور حسابی گنجینه علمی، تاریخی و فرهنگی است فرماندار شمیرانات در بازدید از باغ موزه پروفسور محمود حسابی گفت: از منظر یک ایرانی به پرفسور حسابی افتخار میکنم و ایشان الگویی برای جهان است.
شنبه 20 ارديبهشت 1399

ساداتی: راهداری شمیرانات باید تقویت شود

ساداتی: راهداری شمیرانات باید تقویت شود فرماندار شمیرانات تاکید کرد: تقویت راهداری و حمل نقل جاده ای در لجستیک و نیروی انسانی نیاز مبرهن شهرستان است.
جمعه 19 ارديبهشت 1399

ساداتی: خسارتی در زلزله نداشتیم

ساداتی: خسارتی در زلزله نداشتیم فرماندار شمیرانات گفت: در پی زلزله بامداد دیشب خسارتی در سطح شهرستان نداشتیم و اکیپهای خدماتی و امدادی در آماده باش کامل هستند.
جمعه 19 ارديبهشت 1399