En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رستوران ها و اغذیه فروشی های شمیرانات ساماندهی می شوند

رستوران ها و اغذیه فروشی های شمیرانات ساماندهی می شوند فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: جلسه کارگروه کمیته تنظیم بازار با رویکرد ساماندهی رستوران ها و واحد های اغذیه فروشی این شهرستان برگزار شد.
دوشنبه 11 اسفند 1393

کارگروه گردشگری شمیرانات زمینه حضور مسافران نوروزی در این شهرستان را فراهم می کند

کارگروه گردشگری شمیرانات زمینه حضور مسافران نوروزی در این شهرستان را فراهم می کند فرماندار شهرستان شمیرانات با اشاره به مصوبات کارگروه گردشگری شهرستان شمیرانات گفت: کارگروه گردشگری شمیرانات زمینه حضور مسافران نوروزی در این شهرستان را فراهم می کند.
دوشنبه 11 اسفند 1393

دانش آموزان باید در درک احساسات و عواطف توانمند شوند

دانش آموزان باید در درک احساسات و عواطف  توانمند شوند فرماندار شهرستان شمیرانات با بیان اینکه خودآگاهی يكي از مولفه هاي هوش هيجاني است افزود: دانش آموزان باید در درک احساسات، عواطف و عکس العمل های لازم با کمک مربیان آموزش و پرورش توانمند شوند
يکشنبه 10 اسفند 1393

دستگاههای اجرایی برای جلوگیری ازساخت وساز غیر مجاز می بایست بصورت برنامه محور و مستمر با بهره گیری از هم افزایی فی مابین اقدام کنند.

دستگاههای اجرایی برای جلوگیری ازساخت وساز غیر مجاز می بایست بصورت برنامه محور و مستمر با بهره گیری از هم افزایی فی مابین اقدام کنند. عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال این شهرستان گفت: دستگاههای اجرایی برای جلوگیری ازساخت وساز غیر مجاز می بایست بصورت برنامه محور و مستمر با بهره گیری از هم افزایی فی مابین اقدام کنند.
چهارشنبه 6 اسفند 1393

برنامه ریزی میان دستگاه ها باعث شد تا سوخت رسانی در سال جاری بهتر از قبل صورت پذیرد.

برنامه ریزی میان دستگاه ها باعث شد تا سوخت رسانی در سال جاری بهتر از قبل صورت پذیرد. عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات گفت:برنامه ریزی میان دستگاه ها باعث شد تا سوخت رسانی در سال جاری بهتر از قبل صورت پذیرد.
چهارشنبه 6 اسفند 1393

همه دستگاههای اجرایی،خدماتی و نهادهای شهرستان با برنامه ریزی به استقبال بهار ارائه خدمات و پذیرایی میهمانان عزیز می روند.

همه دستگاههای اجرایی،خدماتی و نهادهای شهرستان با برنامه ریزی به استقبال بهار ارائه خدمات و پذیرایی میهمانان عزیز می روند. عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در اولین جلسه ستادهماهنگی سفرهای نوروزی درشهرستان شمیرانات گفت: همه دستگاههای اجرایی،خدماتی و نهادهای شهرستان با برنامه ریزی به استقبال بهار ارائه خدمات و پذیرایی میهمانان عزیز می روند.
چهارشنبه 6 اسفند 1393

پاسداری از سنگرهای تربیتی ، اخلاقی و ارزش های انقلاب اسلامی خط مشی امور تربیتی است.

پاسداری از سنگرهای تربیتی ، اخلاقی و ارزش های انقلاب اسلامی خط مشی امور تربیتی است. فرماندار شهرستان شمیرانات پاسداری از سنگرهای تربیتی،اخلاقی ، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی در حوزه تعلیم و تربیت را مهمترین خط مشی های امور تربیتی برشمرد.
سه شنبه 5 اسفند 1393

خانه بهداشت شهدای سبو در بخش لواسانات افتتاح شد+گزارش تصویری

خانه بهداشت شهدای سبو در بخش لواسانات افتتاح شد+گزارش تصویری
سه شنبه 5 اسفند 1393

شهدا در راهند...

شهدا در راهند... آیین استقبال از پیکر پاک دو شهید گمنام دفاع مقدس در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی شهید بهشتی برگزار شد
سه شنبه 5 اسفند 1393

شورای فرهنگ عمومی شهرستان رسالت آسیب شناسی ،تحلیل، برنامه ریزی ، هدایت و سیاست گذاری فرهنگ عمومی جامعه هدف را برعهده دارد.

شورای فرهنگ عمومی شهرستان رسالت آسیب شناسی  ،تحلیل، برنامه ریزی ، هدایت و سیاست گذاری فرهنگ عمومی جامعه هدف را برعهده دارد. فرماندار شهرستان شمیرانات با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی در دو بخش لواسانات و رودبارقصران تشکیل خواهد شد؛ گفت: شورای فرهنگ عمومی تحلیل، تجزیه، برنامه ریزی و هدایت فرهنگ عمومی جامعه را برعهده دارد.
دوشنبه 4 اسفند 1393