En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

طی ماه مبارک رمضان؛ مددجویان کمیته امداد شمیرانات ۲ میلیارد تومان کمک دریافت کردند

طی ماه مبارک رمضان؛ مددجویان کمیته امداد شمیرانات ۲ میلیارد تومان کمک دریافت کردند سرپرست اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شمیرانات از کمک و مساعدت ۲ میلیارد تومانی خیران، حامیان و نیکوکاران شهرستان به نیازمندان و خانواده های تحت پوشش این کمیته در ماه مبارک رمضان خبر داد.
چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399

ساداتی: جهاد کشاورزی در صیانت از اراضی خود تلاش کند

ساداتی: جهاد کشاورزی در صیانت از اراضی خود تلاش کند فرماندار شمیرانات تاکید کرد: اراضی ملی و کشاورزی این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی مطلوب و ویژه همواره با معضل ساخت و ساز غیرمجاز مواجهه می شود که انتظار داریم دستگاه های نامبرده اهتمام بیشتری در نظارت و پیگیری از بروز این پدیده داشته باشند.
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399

ساداتی: سامانه شاد، ظرفیت بالای نرم افزاری کشور را نمایان کرد

ساداتی: سامانه شاد، ظرفیت بالای نرم افزاری کشور را نمایان کرد فرماندار شهرستان شمیرانات تاکید کرد: آموزش، یکی از امور مهم کشور است که حتی بحران کرونا نیز نباید آن را به اعطیلی می کشاند؛ از این رو سامانه شاد آموزش و پرورش را می توان یکی از موفق ترین طرح های این دوره نام برد.
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399

نشست فرماندار شمیرانات با دهیاران شهرستان

نشست فرماندار شمیرانات با دهیاران شهرستان سید مهدی ساداتی به همراه معاونین،بخشداران و مسئولین فرمانداری شمیرانات با دهیاران شهرستان دیدار و گفتگو کرد.( گزارش تصویری)
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399

ملاقات مردمی و پاسخگویی حضوری فرماندار شمیرانات برگزار شد

ملاقات مردمی و پاسخگویی حضوری فرماندار شمیرانات برگزار شد سید مهدی ساداتی روز سه شنبه با تعدادی از شهروندان شمیرانات بصورت حضوری دیدار و گفتگو کرد. ( گزارش تصویری )
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399

ساداتی: اولویت دهیاران شمیرانات مبارزه با ساخت و ساز غیرمجاز است

ساداتی: اولویت دهیاران شمیرانات مبارزه با ساخت و ساز غیرمجاز است فرماندار شمیرانات خطاب به دهیاران تاکید کرد: شما اولین شخص روستا و اولین مسئولی هستید که موظفید ساخت و ساز غیرمجاز را گزارش دهید و مانع بروز این تخلف در سطح منطقه باشید.
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399

طرح قرار مهربانی برای اهدای خون در شمیرانات اجرایی شد

طرح قرار مهربانی برای اهدای خون در شمیرانات اجرایی شد رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات اعلام کرد: طرح قرار مهربانی (اهدای خون) به همت اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان به مناسبت شب های پر فضیلت قدر اجرایی شد.
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399

نشست هم اندیشی جوانان و دبیران کانون های دانشجویی هلال احمر شمیرانات

نشست هم اندیشی جوانان و دبیران کانون های دانشجویی هلال احمر شمیرانات نشست هم اندیشی اعضای جوانان و دبیران کانون های دانشجویی هلال احمر شمیرانات با حضور شریفی معاون شعبه و فضلی مسول جوانان جمعیت هلال احمر شمیرانات با هدف تبیین پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر در این شهرستان برگزار شد.
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399

آمار نیازمندان شمیرانات همسان سازی شود

آمار نیازمندان شمیرانات همسان سازی شود معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات تاکید کرد: آمار احصایی دستگاه های متولی از نیازمندان شهرستان باید جمع بندی و یکسان سازی شود؛ صحت و سقم قشر کم برخوردار منطقه از اولیوت های اقدام در این زمینه است.
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399

منابع و مخازن شبکه آبرسانی شمشک و دربندسر بررسی شد

منابع و مخازن شبکه آبرسانی شمشک و دربندسر بررسی شد رئیس شبکه بهداشت و درمان شمیرانات اعلام کرد: بازدید مشترک کارشناسان بهداشت محیط شبکه و آبفا شرق استان تهران از منابع و مخازن شبکه آبرسانی شهرهای شمشک و دربندسر انجام گرفت.
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399