En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار: باید از ظرفیت امامزاده صالح (ع) در فرهنگ‌سازی دینی شمیرانات بهره گیریم

فرماندار: باید از ظرفیت امامزاده صالح (ع) در فرهنگ‌سازی دینی شمیرانات بهره گیریم فرماندار شمیرانات تاکید کرد: امامزاده صالح (ع) به عنوان قطب فرهنگی استان تهران، ظرفیت مهم و نعمت این شهرستان به شمار می‌آید که ما مسئولان بایستی از آن در راستای ارتقای فرهنگ دینی منطقه بهرمند شویم.
يکشنبه 19 مرداد 1399

ساداتی: خبرنگاران، در صیانت از قلم خود مسئول‌ هستند

ساداتی: خبرنگاران، در صیانت از قلم خود مسئول‌ هستند فرماندار شمیرانات تاکید کرد: خبرنگاران، رکن اصلی اطلاع‌رسانی در جامعه هستند لذا از این سو در صیانت از قلم خود مسئولیت سنگینی بر دوش آنان است.
يکشنبه 19 مرداد 1399

ساداتی: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هیئات‌ مذهبی الزامی است

ساداتی: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هیئات‌ مذهبی الزامی است فرماندار شمیرانات اعلام کرد: با نزدیک شدن به ایام عزاداری محرم، انتظار داریم هیئات مذهبی رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.
جمعه 17 مرداد 1399

پیام فرماندار شمیرانات به مناسبت روز خبرنگار

پیام فرماندار شمیرانات به مناسبت روز خبرنگار سید مهدی ساداتی در پیامی 17 مرداد ماه سالروز گرامیداشت خبرنگار را به سربازان خط مقدم اطلاع رسانی تبریک و تهنیت گفت.
پنجشنبه 16 مرداد 1399

آتش‌سوزی در روستای رودک مهار شد

آتش‌سوزی در روستای رودک مهار شد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شمیرانات اعلام کرد: آتش‌سوزی حوالی ظهر چهارشنبه در منطقه عالی دره روستای رودک توسط نیروی یگان این اداره و پرسنل آتش نشانی فشم مهار شد.
پنجشنبه 16 مرداد 1399

واحد تولید شن و ماسه و بتن آماده در لواسان پلمب شد

واحد تولید شن و ماسه و بتن آماده در لواسان پلمب شد رئیس حفاظت محیط زیست شمیرانات اعلام کرد: از فعالیت های آلاینده واحد تولید شن و ماسه و بتن آماده لواسان به دلیل ایجاد آلودگی آب و هوا ممانعت به عمل آمد.
پنجشنبه 16 مرداد 1399

دیدار امام جمعه لواسان با دبیر مجمع نمایندگان استان تهران

دیدار امام جمعه لواسان با دبیر مجمع نمایندگان استان تهران امام جمعه لواسانات در دیدار با دبیر مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به اینکه بحمدالله با حکم دیوان عالی کشور ۲۷ هکتار از زمین‌های بیت‌المال و اراضی ملی در تپه سرخه به دولت بازگشت، تاکید کرد: با این حکم جلوی یک زمین‌خواری بزرگ گرفته شد، اما باید سابقه آن شناسایی شود و متخلفان مجازات شوند.
پنجشنبه 16 مرداد 1399

به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛

مراکز تجمعی لواسان گندزدایی شد

مراکز تجمعی لواسان گندزدایی شد بخشدار لواسانات اعلام کرد: عملیات گندزدایی درمانگاه پیامبر اکرم (ص)، بیمارستان مهرآیین، ایستگاه‌های تاکسی، مراکز تجاری، حوزه قضائی، بخشداری، شهرداری و دیگر نقاط اداری پرتردد سطح شهر لواسان به صورت پلاسما و مه پاش، با استفاده از تجهیزات جنگ نوین سپاه انجام شد.
چهارشنبه 15 مرداد 1399

عملیات آبخیزداری در حوزه‌های آبخیز سدهای لار و لتیان به اتمام رسید

عملیات آبخیزداری در حوزه‌های آبخیز سدهای لار و لتیان به اتمام رسید رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: عملیات آبخیزداری که با هدف کنترل سیل و رسوب در حوزه‌های آبخیز سدهای لار و لتیان به مرحله اجرا درآمده بود، به اتمام رسید.
چهارشنبه 15 مرداد 1399

هلال احمر شمیرانات به توزیع سبد کالا بین خانواده های نیازمند پرداخت

هلال احمر شمیرانات به توزیع سبد کالا بین خانواده های نیازمند پرداخت معاون جمعیت هلال احمر شمیانات اعلام کرد: با همکاری خیرین جمعیت هلال احمر شهرستان، تعدادی سبد کالا میان مددجویان تحت حمایت این جمعیت توزیع شد.
چهارشنبه 15 مرداد 1399