En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شبکه بهداشت و درمان شمیرانات

بازرسی بهداشتی از خودروهای فروش سیار غذا در ساعات پایانی شب

بازرسی بهداشتی  از خودروهای فروش سیار غذا در ساعات پایانی شب در ساعات پایانی شب در تاریخ17/7/98 کارشناس مسئول بهداشت محیط و تیم کارشناسان بهداشت محیط همراه با نمایندگان کلانتری منطقه از خودروهای سیار فروش مواد غذایی در محدوده نیاوران و پارک جمشیدیه بازدید بهداشتی کردند.
سه شنبه 23 مهر 1398

هشتمین جلسه هماهنگی امور اجرایی انتخابات شهرستان شمیرانات برگزارشد

هشتمین جلسه هماهنگی امور اجرایی انتخابات شهرستان شمیرانات برگزارشد هشتمین جلسه هماهنگی امور اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین دوره میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به ریاست دکتر شهریورفرماندار شمیرانات برگزارشد.
دوشنبه 22 مهر 1398

دانش‌آموزان را هم به جلسات تصمیم‌گیری مدارس دعوت کنید

دانش‌آموزان را هم به جلسات تصمیم‌گیری مدارس دعوت کنید جلسه کمیته پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش شهرستان شمیرانات در حالی برگزار شد که برخی مدیران مدارس پیشنهاد دادند در جلسات تصمیم‌گیری برای دانش‌آموزان برخی از آنان نیز حضور داشته باشند.
دوشنبه 22 مهر 1398

بخشدار رودبارقصران از اسکان بیش از 82 هزار نفر در نجف خبر داد

بخشدار رودبارقصران از اسکان بیش از 82 هزار نفر در نجف خبر داد بخشدار رودبار قصران مستقر در صحن حضرت زهرا (س) نجف اعلام کرد: امسال نیز همچون سال گذشته اسکان بیش از ۸۲ هزار نفر را در طبقه مثبت یک صحن حضرت زهرا (س) نجف در ۲ بخش خواهران و برادران برعهده داریم و این ماموریت از نیمه مهرماه آغاز شده است.
دوشنبه 22 مهر 1398

بخشدار لواسانات: روزانه 12 هزار پرس غذا در نجف توزیع می کنیم

بخشدار لواسانات: روزانه 12 هزار پرس غذا در نجف توزیع می کنیم بخشدار لواسانات مستقر در پارکینگ طبقاتی نجف به مدیریت فرمانداری شمیرانات اعلام کرد: از ۱۲ مهر پخت روزانه چهار هزار پرس غذا را شروع کردیم و با افزایش جمعیت میزان پخت غذای ما نیز بیشتر شد که اکنون ۱۲ هزار پرس غذا برای زائران مهیا می‌شود.
دوشنبه 22 مهر 1398

پویش " هر شهروند، یک کنشگر مؤثر" در شمیرانات آغاز شد

پویش " هر شهروند، یک کنشگر مؤثر" در شمیرانات آغاز شد دکتر شهریورفرماندار شمیرانات با اعلام آغاز پویش "هر شهروند، یک کنشگر مؤثر" گفت: این پویش تلاش می کند تا شهروندان مؤثر بویژه بانوان تأثیرگذار در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به عنوان کنشگران ثابت، فعالیتشان را منسجم و حضورشان را پر رنگ تر سازند.
يکشنبه 21 مهر 1398

برگزاری مراسم فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته کودک در مرکز شهید قدوسی

برگزاری مراسم فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته کودک  در مرکز شهید قدوسی به مناسبت بزرگداشت روز جهانی کودک برنامه ورزشی و بازی شاد و مفرح با هماهنگی افسانه وفادار مسئول ارزشیابی و نظارت بهزیستی شمیرانات و با حضور مینا رجائی مدیر بهزیستی شمیرانات در َآخرین روز از هفته کودک در مجتمع شهید قدوسی برپا گردید.
يکشنبه 21 مهر 1398

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونان توانبخشی و امور اجتماعی بهزیستی شمیرانات

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاونان توانبخشی و امور اجتماعی بهزیستی شمیرانات مراسم معارفه معاونان امور اجتماعی و توانبخشی بهزیستی شمیرانات با حضور معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران و مدیر بهزیستی شمیرانات در سالن فیاض بخش برگزار گردید.
يکشنبه 21 مهر 1398

جلسه کمیسیون اتباع و مهاجرین خارجی شهرستان شمیرانات برگزار شد

جلسه کمیسیون  اتباع و مهاجرین خارجی شهرستان شمیرانات برگزار شد جلسه کمیسیون اتباع و مهاجرین خارجی شهرستان به ریاست دکتر شهریور فرماندار شمیرانات و با حضور صداقتی معاون برنامه ریزی اداری مالی فرمانداری و اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد(گزارش تصویری
يکشنبه 21 مهر 1398

به مناسبت روز حافظ؛ رستوران های دوستدار کتاب شمیرانات رونمایی شدند

به مناسبت روز حافظ؛ رستوران های دوستدار کتاب شمیرانات رونمایی شدند چندی پیش به دستور فرماندار شمیرانات مقرر شد رستوران های سطح شهرستان در راستای ترویج کتابخوانی آلاچیق های خود را به نام شعرا و نویسندگان مزین و کتاب هایشان را در دسترس مشتریان قرار دهند که امروز از آنها رونمایی شد.
شنبه 20 مهر 1398